Saint George Beach, 84300, Άγιος Γεώργιος, Ελλάδα
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Εμφάνιση τιμών
Στούντιος Στράτος
Στούντιος Στράτος
Στούντιος Στράτος
Στούντιος Στράτος
Στούντιος Στράτος

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από162 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από46 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από56 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από50 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από59 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από61 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από125 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών

Τάση τιμής

Με βάση τις μέσες τιμές στην trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
166 €
85 €
0 €

Wed, 15/07/26

87 €

Thu, 16/07/26

85 €

Fri, 17/07/26

X

Sat, 18/07/26

X

Sun, 19/07/26

X

Mon, 20/07/26

X

Tue, 21/07/26

95 €

Wed, 22/07/26

100 €

Thu, 23/07/26

117 €

Fri, 24/07/26

X

Sat, 25/07/26

X

Sun, 26/07/26

125 €

Mon, 27/07/26

X

Tue, 28/07/26

X

Wed, 29/07/26

X

Thu, 30/07/26

160 €

Fri, 31/07/26

166 €

Sat, 01/08/26

X

Sun, 02/08/26

X

Mon, 03/08/26

X

Tue, 04/08/26

X

Wed, 05/08/26

X

Thu, 06/08/26

X

Fri, 07/08/26

X

Sat, 08/08/26

X

Sun, 09/08/26

X

Mon, 10/08/26

X

Tue, 11/08/26

X

Wed, 12/08/26

X

Thu, 13/08/26

X

Fri, 14/08/26

X

Sat, 15/08/26

X

Sun, 16/08/26

X

Mon, 17/08/26

X

Tue, 18/08/26

X

Wed, 19/08/26

X

Thu, 20/08/26

X

Fri, 21/08/26

X

Sat, 22/08/26

X

Sun, 23/08/26

X

Mon, 24/08/26

X

Tue, 25/08/26

X

Wed, 26/08/26

X

Thu, 27/08/26

X

Fri, 28/08/26

X

Sat, 29/08/26

X

Sun, 30/08/26

X

Mon, 31/08/26

X

Κριτικές

9,1
Εξαιρετικό
με βάση 664 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    8,9
    Εξαιρετικό
  • Τοποθεσία
    8,8
    Εξαιρετικό
  • Υπηρεσία
    9,0
    Εξαιρετικό
  • Άνεση
    8,2
    Πολύ καλό
  • Αξίζει το κόστος
    8,5
    Εξαιρετικό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Spa
  • Parking
  • A/C

Όλες οι παροχές

Ευεξία

  1. Κέντρο ομορφιάς
  2. Massage

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Λόμπι
  3. Express check-in/check-out
  4. Χώρος στάθμευσης
  5. Χρηματοκιβώτιο
  6. Δωμάτια μη καπνιστών
  7. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
  8. Spa
  9. WiFi
  10. Φαξ/μόντεμ
  11. Γιατρός στο χώρο
  12. Ενοικίαση αυτοκινήτου

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Πιστολάκι μαλλιών
  6. Κλιματισμός
  7. Δορυφορική τηλεόραση
  8. Μικρό σαλόνι
  9. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  10. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
  11. WiFi (δωμάτιο)

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Φιλικό προς ΛΟΑΤΚ+

Τοποθεσία

Saint George Beach, 84300, Άγιος Γεώργιος, Ελλάδα

Απόσταση από το Στούντιος Στράτος

Άγιος Γεώργιος:0.2 χλμ.

Αρχαιολογικό Μουσείο Νάξου:0.6 χλμ.

Πορτάρα:1.2 χλμ.

Αρχαιολογική Συλλογή Υρίων:2.6 χλμ.

Κούρος Στο Φλεριό:7 χλμ.

Απάνω Κάστρο:8.3 χλμ.

Demeter Temple:9.3 χλμ.

Πύργος Μπαζαίου:9.4 χλμ.

Παναγία Δροσιανή:10.6 χλμ.

Μουσείο Μιχάλη Μπαρδάνη:13.2 χλμ.

Κρατικός Αερολιμένας Κω, Ιπποκράτης:156.2 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Saint George Beach, 84300, Άγιος Γεώργιος, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Στούντιος Στράτος

  • Υπάρχει πισίνα στο Στούντιος Στράτος?

    Όχι, το Στούντιος Στράτος δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Στούντιος Στράτος?

    Όχι, το Στούντιος Στράτος δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Στούντιος Στράτος?

    Ναι, το Στούντιος Στράτος παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Πού βρίσκεται το Στούντιος Στράτος?

    Το Στούντιος Στράτος βρίσκεται στην Saint George Beach, 84300, Άγιος Γεώργιος, Ελλάδα.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Στούντιος Στράτος?

    Κοντά στο Στούντιος Στράτος βρίσκονται τα εξής αξιοθέατα: Λιμάνι Νάξου, Λιμένας Παροικιάς, Χώρα Νάξου, Λιμάνι Νάουσας, Νέο Λιμάνι Μυκόνου, Αγία Άννα, Γιαλός, Γλύφα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Άγιος Γεώργιος

  • Δημοφιλής επιλογή
    5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Nissaki Beach
    9,5Εξαιρετικό (1.552 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Soula Naxos
    8,7Εξαιρετικό (1.742 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Zeus
    9,0Εξαιρετικό (718 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Galini
    9,5Εξαιρετικό (1.394 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Sun Beach
    9,4Εξαιρετικό (467 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.1 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από51 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Panormos
    8,9Εξαιρετικό (514 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από76 €
    Τιμές από 3 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Nastasia Village Hotel
    9,5Εξαιρετικό (1.219 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από97 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Καπετάνος Δωμάτια
    8,9Εξαιρετικό (341 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από39 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Galanos Studios
    8,3Πολύ καλό (64 αξιολογήσεις)
    Άγιος Γεώργιος, 1.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από218 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο Στούντιος Στράτος