Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Bungalows Ingrid

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από125 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    από70 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    από70 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από72 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από102 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    από62 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους

Κριτικές

9,5
Εξαιρετικό
με βάση 142 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Τοποθεσία
    8,8
    Εξαιρετικό
  • Υπηρεσία
    8,8
    Εξαιρετικό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
  • Μπαρ

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Λόμπι
  2. Χώρος στάθμευσης
  3. Αίθριο
  4. Δέχεται κατοικίδια
  5. Μπαρ
  6. Δωμάτια μη καπνιστών
  7. Πρόσβαση στο Internet
  8. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
  9. Ασύρματο ίντερνετ
  10. Ολόκληρη κατοικία/διαμέρισμα
  11. Παρέχεται απολυμαντικό χεριών
  12. Πρωτόκολλο απόκρισης

Για παιδιά

  1. Κρεβατάκι μωρού

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Ανοιγόμενα παράθυρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Βραστήρας νερού
  7. Κλιματισμός
  8. Μικρό σαλόνι
  9. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
  10. Κουζίνα
  11. Ψυγείο

Τοποθεσία

Assini, 21060, Ασσίνη, Ελλάδα

Απόσταση από το Bungalows Ingrid

:1.8 χλμ.

Παλαμήδι:7.1 χλμ.

Ακροναυπλία:7.9 χλμ.

Μπούρτζι:8.6 χλμ.

Οικία Κεραμών:14 χλμ.

Αρχαιολογικός Χώρος Άργους:17.6 χλμ.

Κάστρο Λάρισσα:18.4 χλμ.

Πυραμίδα Ελληνικού:19 χλμ.

Αρχαιολογικός Χώρος Ασκληπιείου Επιδαύρου:19.2 χλμ.

Αρχαίο Θέατρο Επιδαύρου:19.5 χλμ.

Κόρινθος:43.7 χλμ.

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»:104.8 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Assini, 21060, Ασσίνη, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Bungalows Ingrid

  • Υπάρχει πισίνα στο Bungalows Ingrid?

    Όχι, το Bungalows Ingrid δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Bungalows Ingrid?

    Ναι, το Bungalows Ingrid έχει πολιτική για κατοικίδια που μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του δωματίου ή τη διαθεσιμότητα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το ξενοδοχείο για να ενημερωθείτε για την πολιτική κατοικιδίων του.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Bungalows Ingrid?

    Ναι, το Bungalows Ingrid παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Πού βρίσκεται το Bungalows Ingrid?

    Το Bungalows Ingrid βρίσκεται στην Assini, 21060, Ασσίνη, Ελλάδα.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Bungalows Ingrid?

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Ασσίνη

  • Andrews Luxury Residence
    από92 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • Δημοφιλής επιλογή
    Σόλων
    από74 €
    Τιμές από 3 ιστότοπους
  • Hotel Pavlos - Studios
    από72 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
  • Park
    από70 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
  • Δημοφιλής επιλογή
    Επιδαύρια
    από57 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
  • Κορωνίς
    από48 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
  • Villa Dora
    από56 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
  • Onira Boutique Hotel
    από65 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
  • Κυανή Ακτή
    από62 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους

Προορισμοί κοντά στο Bungalows Ingrid