από58 €
Τιμές από 8 ιστότοπους
Ktima Bianco
Ktima Bianco
Ktima Bianco
Ktima Bianco
Ktima Bianco

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Parking
  • A/C
από58 €
Τιμές από 8 ιστότοπους

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    από56 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    από54 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    • Πισίνα
    • Parking
    • A/C
    από43 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από59 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από61 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από187 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
87 €
45 €
0 €

Ve, 25/09/26

81 €

Sa, 26/09/26

82 €

Do, 27/09/26

87 €

Lu, 28/09/26

87 €

Ma, 29/09/26

87 €

Me, 30/09/26

84 €

Gi, 01/10/26

64 €

Ve, 02/10/26

61 €

Sa, 03/10/26

63 €

Do, 04/10/26

65 €

Lu, 05/10/26

63 €

Ma, 06/10/26

63 €

Me, 07/10/26

X

Gi, 08/10/26

62 €

Ve, 09/10/26

61 €

Sa, 10/10/26

61 €

Do, 11/10/26

62 €

Lu, 12/10/26

59 €

Ma, 13/10/26

58 €

Me, 14/10/26

58 €

Gi, 15/10/26

58 €

Ve, 16/10/26

65 €

Sa, 17/10/26

X

Do, 18/10/26

X

Lu, 19/10/26

58 €

Ma, 20/10/26

X

Me, 21/10/26

X

Gi, 22/10/26

X

Ve, 23/10/26

X

Sa, 24/10/26

X

Do, 25/10/26

X

Lu, 26/10/26

X

Ma, 27/10/26

X

Me, 28/10/26

X

Gi, 29/10/26

X

Ve, 30/10/26

X

Sa, 31/10/26

X

Do, 01/11/26

X

Lu, 02/11/26

X

Ma, 03/11/26

X

Me, 04/11/26

X

Gi, 05/11/26

X

Ve, 06/11/26

X

Sa, 07/11/26

X

Do, 08/11/26

X

Lu, 09/11/26

X

Ma, 10/11/26

X

Me, 11/11/26

X

Gi, 12/11/26

X

Ve, 13/11/26

X

Sa, 14/11/26

X

Do, 15/11/26

X

Lu, 16/11/26

X

Ma, 17/11/26

X

Me, 18/11/26

X

Gi, 19/11/26

X

Ve, 20/11/26

X

Sa, 21/11/26

X

Do, 22/11/26

X

Lu, 23/11/26

X

Ma, 24/11/26

X

Me, 25/11/26

X

Κριτικές

9,6
Εξαιρετικό
με βάση 444 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    8,8
    Εξαιρετικό
  • Τοποθεσία
    8,5
    Εξαιρετικό
  • Υπηρεσία
    8,8
    Εξαιρετικό
  • Άνεση
    8,5
    Εξαιρετικό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Parking
  • A/C

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Express check-in/check-out
  2. Χώρος στάθμευσης
  3. Αίθριο
  4. Δωμάτια μη καπνιστών
  5. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
  6. Room Service
  7. Φαξ/μόντεμ
  8. Αντι-αλλεργικά δωμάτια
  9. Ενοικίαση αυτοκινήτου
  10. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
  11. Φύλαξη αποσκευών
  12. Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας

Για παιδιά

  1. Κρεβατάκι μωρού

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Βραστήρας νερού
  7. Κλιματισμός
  8. Τηλέφωνο
  9. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  10. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
  11. Κουζίνα

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου
  2. Ιππασία
  3. Διαδρομή πεζοπορίας
  4. Καταδύσεις

Προσβασιμότητα

  1. Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ)

Τοποθεσία

Naxos, 84300, Νάξος - Χώρα, Ελλάδα

Απόσταση από το Ktima Bianco

:1.5 χλμ.

Αρχαιολογική Συλλογή Υρίων:1.5 χλμ.

Αρχαιολογικό Μουσείο Νάξου:1.6 χλμ.

Πορτάρα:2.3 χλμ.

Κούρος Στο Φλεριό:6.4 χλμ.

Απάνω Κάστρο:7.6 χλμ.

Demeter Temple:8.2 χλμ.

Πύργος Μπαζαίου:8.4 χλμ.

Παναγία Δροσιανή:10.1 χλμ.

Μουσείο Μιχάλη Μπαρδάνη:12.6 χλμ.

Κρατικός Αερολιμένας Κω, Ιπποκράτης:155.6 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Naxos, 84300, Νάξος - Χώρα, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Ktima Bianco

  • Υπάρχει πισίνα στο Ktima Bianco?

    Όχι, το Ktima Bianco δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Ktima Bianco?

    Όχι, το Ktima Bianco δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Ktima Bianco?

    Ναι, το Ktima Bianco παρέχει Χώρος στάθμευσης, Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ) χώρους για τους επισκέπτες.

  • Πού βρίσκεται το Ktima Bianco?

    Το Ktima Bianco βρίσκεται στην Naxos, 84300, Νάξος - Χώρα, Ελλάδα.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Ktima Bianco?

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Νάξος - Χώρα

  • Studios Naxos
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Panorama Hotel
    από67 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
  • Avra Pension
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Majo Suites Hotel
    από97 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
  • Δημοφιλής επιλογή
    Hotel Grotta
    από75 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
  • Hotel Coronis
    από73 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
  • Windmill Naxos
    από48 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
  • Δημοφιλής επιλογή
    18 Grapes Hotel
    από283 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
  • Korali Boutique Hotel
    από66 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους

Προορισμοί κοντά στο Ktima Bianco