Skala, 18010, Σκάλα, Ελλάδα
από43 €
Τιμές από 6 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών
Vasilaras Hotel
Vasilaras Hotel
Vasilaras Hotel
Vasilaras Hotel
Vasilaras Hotel

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

από43 €
Τιμές από 6 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • από59 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από66 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από45 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών

Τάση τιμής

Με βάση τις μέσες τιμές στην trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
304 €
150 €
0 €

Mo, 13/07/26

142 €

Di, 14/07/26

136 €

Mi, 15/07/26

137 €

Do, 16/07/26

132 €

Fr, 17/07/26

163 €

Sa, 18/07/26

X

So, 19/07/26

162 €

Mo, 20/07/26

171 €

Di, 21/07/26

164 €

Mi, 22/07/26

166 €

Do, 23/07/26

145 €

Fr, 24/07/26

304 €

Sa, 25/07/26

X

So, 26/07/26

164 €

Mo, 27/07/26

179 €

Di, 28/07/26

187 €

Mi, 29/07/26

175 €

Do, 30/07/26

211 €

Fr, 31/07/26

206 €

Sa, 01/08/26

X

So, 02/08/26

176 €

Mo, 03/08/26

230 €

Di, 04/08/26

225 €

Mi, 05/08/26

221 €

Do, 06/08/26

168 €

Fr, 07/08/26

195 €

Sa, 08/08/26

X

So, 09/08/26

220 €

Mo, 10/08/26

177 €

Di, 11/08/26

277 €

Mi, 12/08/26

261 €

Do, 13/08/26

194 €

Fr, 14/08/26

173 €

Sa, 15/08/26

X

So, 16/08/26

171 €

Mo, 17/08/26

257 €

Di, 18/08/26

196 €

Mi, 19/08/26

194 €

Do, 20/08/26

165 €

Fr, 21/08/26

199 €

Sa, 22/08/26

X

So, 23/08/26

212 €

Mo, 24/08/26

199 €

Di, 25/08/26

217 €

Mi, 26/08/26

194 €

Κριτικές

8,3
Πολύ καλό
με βάση 1.581 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Κορυφαία χαρακτηριστικά αυτού του καταλύματος

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό53%
Πολύ καλό15%
Καλό7%
Ικανοποιητικό7%
Κακό18%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Καφετέρια
  2. Λόμπι
  3. Χώρος στάθμευσης
  4. Αίθριο
  5. Μπαρ
  6. Μπαρ πισίνας ξενοδοχείου
  7. Εξωτερική πισίνα
  8. Εσωτερική πισίνα
  9. Χρηματοκιβώτιο
  10. Δωμάτια μη καπνιστών
  11. Πρόσβαση στο Internet
  12. Εστιατόριο

Για παιδιά

  1. Κρεβατάκι μωρού
  2. Παιδικά γεύματα

Παροχές δωματίου

  1. Μπανιέρα
  2. Λουτρό με ντουζιέρα
  3. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  4. Ανοιγόμενα παράθυρα
  5. Τηλεόραση
  6. Πιστολάκι μαλλιών
  7. Θέρμανση
  8. Βραστήρας νερού
  9. Κλιματισμός
  10. Δορυφορική τηλεόραση
  11. Μικρό σαλόνι

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου
  2. Ιππασία
  3. Διαδρομή πεζοπορίας
  4. Καταδύσεις
  5. Αλιεία
  6. Κολύμβηση με αναπνευστήρα

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Φιλικό προς ΛΟΑΤΚ+

Τοποθεσία

Skala, 18010, Σκάλα, Ελλάδα

Απόσταση από το Vasilaras Hotel

Σκάλα:0.4 χλμ.

Αρχαιολογικός Χώρος Κολώνας:6.9 χλμ.

Αρχαιολογικό Μουσείο Αίγινας:7 χλμ.

Ναός Του Απόλλωνα:7 χλμ.

Λαογραφικό Μουσείο Αίγινας:7.1 χλμ.

Κυβερνείο:7.2 χλμ.

Μουσείο Χρήστου Καπράλου:8.3 χλμ.

Αρχαίος Πύργος Θρονί:13.8 χλμ.

Ναός Αφαίας:15.6 χλμ.

Κάστρο Άνω Φαναρίου:18.7 χλμ.

Μέγαρα:31.6 χλμ.

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»:57.3 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Skala, 18010, Σκάλα, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Vasilaras Hotel

  • Υπάρχει πισίνα στο Vasilaras Hotel?

    Ναι, το Vasilaras Hotel προσφέρει 2 πισίνες.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Vasilaras Hotel?

    Όχι, το Vasilaras Hotel δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Vasilaras Hotel?

    Ναι, το Vasilaras Hotel παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Vasilaras Hotel?

    Το check-in στο Vasilaras Hotel είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Vasilaras Hotel?

    Το Vasilaras Hotel βρίσκεται στην Skala, 18010, Σκάλα, Ελλάδα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Σκάλα

  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Κεκρυφάλεια
    9,2Εξαιρετικό (730 αξιολογήσεις)
    Σκάλα, 0.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    villa of the god
    9,3Εξαιρετικό (337 αξιολογήσεις)
    Σκάλα, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Ανδρέας
    8,9Εξαιρετικό (503 αξιολογήσεις)
    Σκάλα, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Rosy's Little Village
    9,4Εξαιρετικό (91 αξιολογήσεις)
    Σκάλα, 0.8 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Πουλάκης
    9,6Εξαιρετικό (74 αξιολογήσεις)
    Σκάλα, 0.0 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Αναγέννησις
    9,5Εξαιρετικό (292 αξιολογήσεις)
    Σκάλα, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Galini
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σκάλα, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    ALKYONI
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σκάλα, 0.8 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    Studios Antoniou
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σκάλα, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο Vasilaras Hotel