Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Latanya Park Resort
Latanya Park Resort
Latanya Park Resort
Latanya Park Resort
Latanya Park Resort

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Πισίνα
  • Spa
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • A/C
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    από35 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Τιμές από 3 ιστότοπους
    από38 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από232 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από35 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Πισίνα
    • A/C
    • Μπαρ
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από116 €

Κριτικές

8,0
Πολύ καλό
με βάση 6.021 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Milas

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό58%
Πολύ καλό9%
Καλό7%
Ικανοποιητικό10%
Κακό16%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Spa
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Βιντεοπαιχνίδια
  3. Express check-in/check-out
  4. Ανελκυστήρας
  5. Γυμναστήριο
  6. Κομμωτήριο
  7. Χώρος στάθμευσης
  8. Αίθριο
  9. Μπαρ
  10. Εξωτερική πισίνα
  11. Δωμάτια μη καπνιστών
  12. Εστιατόριο

Για παιδιά

  1. Υπηρεσία φύλαξης παιδιών
  2. Παιδική χαρά
  3. Οργανωμένες δραστηριότητες για παιδιά

Ευεξία

  1. Σάουνα

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Κλιματισμός
  7. Μίνι μπαρ
  8. Δορυφορική τηλεόραση
  9. Τηλέφωνο
  10. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  11. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Μπιλιάρδο
  2. Σέρφινγκ
  3. Πινγκ πονγκ
  4. Εγκαταστάσεις θαλάσσιων σπορ

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες

Φαγητά και ποτά

  1. All inclusive (κατόπιν ερώτησης)

Τοποθεσία

Çiftlik, Yalı Kümeevleri No:5, 48400, Milas, Τουρκία

Απόσταση από το Latanya Park Resort

Milas–Bodrum Airport:31.1 χλμ.

Milas:41.9 χλμ.

Gümüşkesen Tomb:42.1 χλμ.

Milas Museum:42.2 χλμ.

Λάβρανδα:54 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Çiftlik, Yalı Kümeevleri No:5, 48400, Milas, Τουρκία

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Latanya Park Resort

  • Υπάρχει πισίνα στο Latanya Park Resort?

    Ναι, το Latanya Park Resort προσφέρει 2 πισίνες.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Latanya Park Resort?

    Όχι, το Latanya Park Resort δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Latanya Park Resort?

    Ναι, το Latanya Park Resort παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Πού βρίσκεται το Latanya Park Resort?

    Το Latanya Park Resort βρίσκεται στην Çiftlik, Yalı Kümeevleri No:5, 48400, Milas, Τουρκία.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Latanya Park Resort?

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Milas

  • Δημοφιλής επιλογή
    Ramada Resort by Wyndham Akbuk
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    Maxeria Blue Didyma
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Club Pomalin
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Akyali Butik Hotel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Hayal Butik Otel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Antique Iasos Milas Otel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    Ni Marin Hotel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Le Méridien Bodrum Beach Resort
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από225 €
  • Kaptan Han Butik Otel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Άλλα καταλύματα στον προορισμό Milas

Δημοφιλείς κατηγορίες ξενοδοχείων σε Milas

Προορισμοί κοντά στο Latanya Park Resort