14 Karamanli Ave, 72300, Σητεία, Ελλάδα
Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
Εμφάνιση τιμών
Sitia Beach City Resort & Spa
Sitia Beach City Resort & Spa
Sitia Beach City Resort & Spa
Sitia Beach City Resort & Spa
Sitia Beach City Resort & Spa

Σχετικά με Sitia Beach City Resort & Spa

Με χαρακτηριστική αρχιτεκτονική, 162 άνετα δωμάτια, σουίτες και bungalows, καθώς και ένα ευρύ φάσμα ποιοτικών υπηρεσιών το Sitia Beach City Resort & Spa στη Σητεία Κρήτης, σας παρέχει όλες τις ανέσεις για μια ευχάριστη και αξέχαστη διαμονή όλο το χρόνο, είτε ταξιδεύετε για αναψυχή είτε για επαγγελματικούς σκοπούς.

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • από77 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από80 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών

Τάση τιμής

Με βάση τις μέσες τιμές στην trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
834 €
415 €
0 €

Mi, 15/07/26

327 €

Ju, 16/07/26

287 €

Vi, 17/07/26

822 €

Sá, 18/07/26

830 €

Do, 19/07/26

260 €

Lu, 20/07/26

262 €

Ma, 21/07/26

834 €

Mi, 22/07/26

759 €

Ju, 23/07/26

750 €

Vi, 24/07/26

753 €

Sá, 25/07/26

753 €

Do, 26/07/26

X

Lu, 27/07/26

X

Ma, 28/07/26

X

Mi, 29/07/26

X

Ju, 30/07/26

X

Vi, 31/07/26

X

Sá, 01/08/26

X

Do, 02/08/26

X

Lu, 03/08/26

X

Ma, 04/08/26

X

Mi, 05/08/26

X

Ju, 06/08/26

X

Vi, 07/08/26

X

Sá, 08/08/26

X

Do, 09/08/26

X

Lu, 10/08/26

X

Ma, 11/08/26

X

Mi, 12/08/26

X

Ju, 13/08/26

X

Vi, 14/08/26

X

Sá, 15/08/26

X

Do, 16/08/26

X

Lu, 17/08/26

X

Ma, 18/08/26

X

Mi, 19/08/26

X

Ju, 20/08/26

X

Vi, 21/08/26

X

Sá, 22/08/26

X

Do, 23/08/26

X

Lu, 24/08/26

X

Ma, 25/08/26

X

Mi, 26/08/26

X

Ju, 27/08/26

X

Vi, 28/08/26

X

Sá, 29/08/26

X

Do, 30/08/26

X

Lu, 31/08/26

X

Κριτικές

8,8
Εξαιρετικό
με βάση 4.152 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Σητεία

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό60%
Πολύ καλό25%
Καλό9%
Ικανοποιητικό4%
Κακό2%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Spa
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Ευεξία

  1. Κέντρο ομορφιάς
  2. Ατμόλουτρο
  3. Massage
  4. Σάουνα
  5. Μπανιέρα υδρομασάζ
  6. Θεραπείες σώματος
  7. Μασάζ με ζεστές πέτρες

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Βιντεοπαιχνίδια
  4. Λόμπι
  5. Express check-in/check-out
  6. Ανελκυστήρας
  7. Γυμναστήριο
  8. Χώρος στάθμευσης
  9. Αίθριο
  10. Μπαρ
  11. Μπαρ πισίνας ξενοδοχείου
  12. Εξωτερική πισίνα

Για παιδιά

  1. Κρεβατάκι μωρού
  2. Υπηρεσία φύλαξης παιδιών
  3. Παιδική χαρά
  4. Χώρος για παιδιά
  5. Παιδικά γεύματα

Προσβασιμότητα

  1. Πρόσβαση για ΑμεΑ
  2. Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ)

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Πιστολάκι μαλλιών
  6. Θέρμανση
  7. Βραστήρας νερού
  8. Κλιματισμός
  9. Μίνι μπαρ
  10. Δορυφορική τηλεόραση
  11. Γραφείο

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Βόλεϊ
  2. Ενοικίαση ποδηλάτου
  3. Υγιεινός τρόπος ζωής
  4. Ανοιχτό γήπεδο τέννις
  5. Πινγκ πονγκ

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Φιλικό προς ΛΟΑΤΚ+

Θέμα/τύπος ξενοδοχείου

  1. Ξενοδοχείο κοντά σε αεροδρόμιο
  2. Οικολογικό ξενοδοχείο

Τοποθεσία

14 Karamanli Ave, 72300, Σητεία, Ελλάδα

Απόσταση από το Sitia Beach City Resort & Spa

Αρχαιολογικό Μουσείο Σητείας:0.5 χλμ.

Σητεία:0.6 χλμ.

Petras Palace:0.8 χλμ.

Καζάρμα:0.9 χλμ.

Agion Panton Gorge:4.2 χλμ.

Military ruins:6.9 χλμ.

Ρίχτης:11.4 χλμ.

Φρούριο Μόντε Φόρτε:11.5 χλμ.

Ζάκρος:13.5 χλμ.

Pefki Folklore Museum:17.8 χλμ.

Κρατικός Αερολιμένας Ηρακλείου Νίκος Καζαντζάκης:86 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

14 Karamanli Ave, 72300, Σητεία, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Sitia Beach City Resort & Spa

  • Υπάρχει πισίνα στο Sitia Beach City Resort & Spa?

    Ναι, το Sitia Beach City Resort & Spa προσφέρει 2 πισίνες.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Sitia Beach City Resort & Spa?

    Όχι, το Sitia Beach City Resort & Spa δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Sitia Beach City Resort & Spa?

    Ναι, το Sitia Beach City Resort & Spa παρέχει Χώρος στάθμευσης, Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ) χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Sitia Beach City Resort & Spa?

    Το check-in στο Sitia Beach City Resort & Spa είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Sitia Beach City Resort & Spa?

    Το Sitia Beach City Resort & Spa βρίσκεται στην 14 Karamanli Ave, 72300, Σητεία, Ελλάδα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Σητεία

  • Δημοφιλής επιλογή
    1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Νόρα
    7,8Καλό (355 αξιολογήσεις)
    Σητεία, 0.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    Nectar luxury apartments
    9,9Εξαιρετικό (277 αξιολογήσεις)
    Σητεία, 2.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    Stonehouse villas with breathtaking view
    9,2Εξαιρετικό (31 αξιολογήσεις)
    Σητεία, 3.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Roussa Village
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σητεία, 3.9 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Glaros
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σητεία, 12.5 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    Casa Di Demezzo
    8,7Εξαιρετικό (5 αξιολογήσεις)
    Σητεία, 4.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    Anna Villa
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σητεία, 1.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Κρήσσα Γειτονία
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σητεία, 17.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Krystal
    /Δεν υπάρχει διαθέσιμη βαθμολογία 
    Σητεία, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο Sitia Beach City Resort & Spa