Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Trump International Beach Resort
Trump International Beach Resort
Trump International Beach Resort
Trump International Beach Resort
Trump International Beach Resort

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Πισίνα
  • Spa
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Πισίνα
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Πισίνα
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από211 €

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
308 €
155 €
0 €

Πέ, 15/10/26

X

Πα, 16/10/26

X

Σά, 17/10/26

X

Κυ, 18/10/26

X

Δε, 19/10/26

X

Τρ, 20/10/26

X

Τε, 21/10/26

X

Πέ, 22/10/26

X

Πα, 23/10/26

X

Σά, 24/10/26

X

Κυ, 25/10/26

X

Δε, 26/10/26

X

Τρ, 27/10/26

X

Τε, 28/10/26

X

Πέ, 29/10/26

X

Πα, 30/10/26

X

Σά, 31/10/26

X

Κυ, 01/11/26

X

Δε, 02/11/26

X

Τρ, 03/11/26

X

Τε, 04/11/26

X

Πέ, 05/11/26

X

Πα, 06/11/26

X

Σά, 07/11/26

X

Κυ, 08/11/26

X

Δε, 09/11/26

X

Τρ, 10/11/26

X

Τε, 11/11/26

X

Πέ, 12/11/26

X

Πα, 13/11/26

X

Σά, 14/11/26

X

Κυ, 15/11/26

X

Δε, 16/11/26

X

Τρ, 17/11/26

X

Τε, 18/11/26

X

Πέ, 19/11/26

X

Πα, 20/11/26

308 €

Σά, 21/11/26

X

Κυ, 22/11/26

X

Δε, 23/11/26

X

Τρ, 24/11/26

X

Τε, 25/11/26

X

Πέ, 26/11/26

X

Πα, 27/11/26

X

Σά, 28/11/26

X

Κυ, 29/11/26

X

Δε, 30/11/26

X

Κριτικές

8,1
Πολύ καλό
με βάση 11.108 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Sunny Isles Beach

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό54%
Πολύ καλό17%
Καλό14%
Ικανοποιητικό7%
Κακό8%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Spa
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Ευεξία

  1. Κέντρο ομορφιάς
  2. Ατμόλουτρο
  3. Massage
  4. Σάουνα
  5. Σολάριουμ
  6. Μπανιέρα υδρομασάζ
  7. Υδροθεραπεία
  8. Θεραπείες σώματος
  9. Χαμάμ
  10. Μασάζ με ζεστές πέτρες
  11. Απολέπιση σώματος
  12. Περιτύλιξη σώματος

Παροχές καταλύματος

  1. Καφετέρια
  2. Βιντεοπαιχνίδια
  3. Λόμπι
  4. Express check-in/check-out
  5. Γυμναστήριο
  6. Κομμωτήριο
  7. Χώρος στάθμευσης
  8. Αίθριο
  9. Υπηρεσία μεταφοράς αποσκευών
  10. Δέχεται κατοικίδια
  11. Beach Bar
  12. Μπαρ πισίνας ξενοδοχείου

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Βραστήρας νερού
  6. Κλιματισμός
  7. Μίνι μπαρ
  8. Δορυφορική τηλεόραση
  9. Μικρό σαλόνι
  10. Τηλέφωνο
  11. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Βόλεϊ
  2. Ενοικίαση ποδηλάτου
  3. Γήπεδο γκολφ
  4. Υγιεινός τρόπος ζωής
  5. Σέρφινγκ
  6. Διαδρομή πεζοπορίας
  7. Καταδύσεις
  8. Γιόγκα
  9. Αλιεία
  10. Κολύμβηση με αναπνευστήρα
  11. Εγκαταστάσεις θαλάσσιων σπορ

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες

Προσβασιμότητα

  1. Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρία
  2. Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ)

Για παιδιά

  1. Οργανωμένες δραστηριότητες για παιδιά
  2. Παιδικά γεύματα

Τοποθεσία

18001 Collins Ave, Sunny Isles Beach, 33160, ΗΠΑ

Απόσταση από το Trump International Beach Resort

Sunny Isles Beach:0.6 χλμ.

Aventura:3.2 χλμ.

Haulover Beach Park:3.6 χλμ.

Hard Rock Stadium:12 χλμ.

Fort Lauderdale-Hollywood International Airport:14.7 χλμ.

Pérez Art Museum Miami:18.7 χλμ.

Adrienne Arsht Center for the Performing Arts:18.7 χλμ.

South Beach:18.9 χλμ.

Patricia and Phillip Frost Museum of Science:18.9 χλμ.

Kaseya Center:19.3 χλμ.

International Swimming Hall of Fame:19.3 χλμ.

Freedom Tower at Miami Dade College:19.4 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

18001 Collins Ave, Sunny Isles Beach, 33160, ΗΠΑ

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Trump International Beach Resort

  • Υπάρχει πισίνα στο Trump International Beach Resort?

    Ναι, το Trump International Beach Resort προσφέρει 2 πισίνες.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Trump International Beach Resort?

    Ναι, το Trump International Beach Resort έχει πολιτική για κατοικίδια που μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του δωματίου ή τη διαθεσιμότητα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το ξενοδοχείο για να ενημερωθείτε για την πολιτική κατοικιδίων του.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Trump International Beach Resort?

    Ναι, το Trump International Beach Resort παρέχει Χώρος στάθμευσης, Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ) χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Trump International Beach Resort?

    Το check-in στο Trump International Beach Resort είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Trump International Beach Resort?

    Το Trump International Beach Resort βρίσκεται στην 18001 Collins Ave, 33160, Sunny Isles Beach, ΗΠΑ.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Sunny Isles Beach

  • Enjoy Of A Luxury Vacation Rental Located Across From The Beach!
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • 1 Br Ocean View At Marenas By Airpads
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Golden Bay 808
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Golden Bay 703
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Golden Bay 805
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Ocean Reserve 1112
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Golden Bay 707
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Golden Bay 408
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Golden Bay 506
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Προορισμοί κοντά στο Trump International Beach Resort