Road # 40, Bld # 256, Block # 340 P.O. Box 11538 Juffair, Kingdom of Bahrain (near US Navy base) Al Juffair, Manama, Bahrain, Μάναμα, 340, Μπαχρέιν
Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
Εμφάνιση τιμών
La Rosa Hotel, Juffair
La Rosa Hotel, Juffair
La Rosa Hotel, Juffair
La Rosa Hotel, Juffair
La Rosa Hotel, Juffair

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών

Κριτικές

7,2
με βάση 684 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    8,1
    Πολύ καλό
  • Τοποθεσία
    8,2
    Πολύ καλό
  • Υπηρεσία
    8,1
    Πολύ καλό
  • Άνεση
    7,9
    Καλό
  • Παροχές
    7,5
    Καλό
  • Αξίζει το κόστος
    8,0
    Πολύ καλό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Spa
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Ευεξία

  1. Κέντρο ομορφιάς
  2. Ατμόλουτρο
  3. Massage
  4. Σάουνα
  5. Μπανιέρα υδρομασάζ

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Ντίσκο / Nightclub
  3. Λόμπι
  4. Express check-in/check-out
  5. Ανελκυστήρας
  6. Γυμναστήριο
  7. Κομμωτήριο
  8. Χώρος στάθμευσης
  9. Υπηρεσία μεταφοράς αποσκευών
  10. Μπαρ
  11. Χρηματοκιβώτιο
  12. Δωμάτια μη καπνιστών

Προσβασιμότητα

  1. Πρόσβαση για ΑμεΑ

Παροχές δωματίου

  1. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  2. Τηλεόραση
  3. Κλιματισμός
  4. Δορυφορική τηλεόραση
  5. Μικρό σαλόνι
  6. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  7. WiFi (δωμάτιο)
  8. Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Μπιλιάρδο
  2. Γήπεδο γκολφ
  3. Πινγκ πονγκ

Φαγητά και ποτά

  1. Σερβίρει Halal (حلال)

Τοποθεσία

Road # 40, Bld # 256, Block # 340 P.O. Box 11538 Juffair, Kingdom of Bahrain (near US Navy base) Al Juffair, Manama, Bahrain, Μάναμα, 340, Μπαχρέιν

Απόσταση από το La Rosa Hotel, Juffair

Al Fateh Grand Mosque:1.4 χλμ.

Μάναμα:2.6 χλμ.

Bahrain National Museum:3.4 χλμ.

Bait Al Quran:3.6 χλμ.

Bab Al Bahrain:4.2 χλμ.

Shaik Ebrahim Bin Mohammed Al-Khalifa Center For Culture And Research:4.7 χλμ.

Arad Fort:4.8 χλμ.

Al Muharraq Stadium:5.4 χλμ.

Bahrain International Airport:6.9 χλμ.

Bahrain National Stadium:9.3 χλμ.

Rifa Fort:11.5 χλμ.

Dammam Railway Station:52.9 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Road # 40, Bld # 256, Block # 340 P.O. Box 11538 Juffair, Kingdom of Bahrain (near US Navy base) Al Juffair, Manama, Bahrain, Μάναμα, 340, Μπαχρέιν

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το La Rosa Hotel, Juffair

  • Υπάρχει πισίνα στο La Rosa Hotel, Juffair?

    Ναι, το La Rosa Hotel, Juffair προσφέρει 1 πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο La Rosa Hotel, Juffair?

    Όχι, το La Rosa Hotel, Juffair δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο La Rosa Hotel, Juffair?

    Ναι, το La Rosa Hotel, Juffair παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο La Rosa Hotel, Juffair?

    Το check-in στο La Rosa Hotel, Juffair είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το La Rosa Hotel, Juffair?

    Το La Rosa Hotel, Juffair βρίσκεται στην Road # 40, Bld # 256, Block # 340 P.O. Box 11538 Juffair, Kingdom of Bahrain (near US Navy base) Al Juffair, Manama, Bahrain, 340, Μάναμα, Μπαχρέιν.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Μάναμα

  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Juffair Grand Hotel
    7,3(4.611 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 2.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Crowne Plaza Bahrain by IHG
    9,0Εξαιρετικό (12.411 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 3.1 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Gulf Hotel Bahrain
    8,7Εξαιρετικό (17.878 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 1.1 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Ramada by Wyndham Manama City Centre
    8,3Πολύ καλό (6.903 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 3.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Le Méridien City Centre Bahrain
    8,7Εξαιρετικό (8.167 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 3.6 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Wyndham Grand Manama
    8,8Εξαιρετικό (12.979 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 3.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Loumage S Suites and Spa
    8,0Πολύ καλό (5.717 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 4.9 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Arman Hotel Juffair Mall
    8,0Πολύ καλό (4.543 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 2.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Oriental Palace
    6,5(1.289 αξιολογήσεις)
    Μάναμα, 1.9 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επίλεξε ημερομηνίες για να δεις τιμές και διαθεσιμότητα
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο La Rosa Hotel, Juffair