Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Modern Apartments Nafplion

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Κουζίνα / Μικρή κουζίνα
  • A/C
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από65 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από64 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από84 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Μπαρ
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από70 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από71 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Κριτικές

9,6
Εξαιρετικό
με βάση 111 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    9,2
    Εξαιρετικό
  • Τοποθεσία
    9,0
    Εξαιρετικό
  • Υπηρεσία
    9,1
    Εξαιρετικό
  • Άνεση
    8,9
    Εξαιρετικό
  • Παροχές
    8,8
    Εξαιρετικό
  • Αξίζει το κόστος
    8,8
    Εξαιρετικό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi
  • Κουζίνα / Μικρή κουζίνα
  • A/C
  • Δωμάτια με μπαλκόνι
  • Πλυντήριο
  • Τηλεόραση / Ψυχαγωγία
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Δωμάτια μη καπνιστών

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Express check-in/check-out
  2. Ανελκυστήρας
  3. Δωμάτια μη καπνιστών
  4. 24ωρη υποδοχή
  5. Σνακ μπαρ
  6. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
  7. Room Service
  8. Πλυντήριο ρούχων
  9. Γιατρός στο χώρο
  10. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
  11. Φύλαξη αποσκευών
  12. Ασύρματο ίντερνετ

Για παιδιά

  1. Κρεβατάκι μωρού

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Πιστολάκι μαλλιών
  4. Θέρμανση
  5. Βραστήρας νερού
  6. Κλιματισμός
  7. Μίνι μπαρ
  8. Γραφείο
  9. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  10. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
  11. Κουζίνα

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες

Τοποθεσία

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες λεπτομέρειες τοποθεσίας

Απόσταση από το Modern Apartments Nafplion

Ναύπλιο:0.5 χλμ.

Παλαμήδι:0.7 χλμ.

Ακροναυπλία:0.7 χλμ.

Μπούρτζι:1 χλμ.

Αρχαιολογικός Χώρος Άργους:10.1 χλμ.

Κάστρο Λάρισσα:11 χλμ.

Πυραμίδα Ελληνικού:11.7 χλμ.

Ηραίον Άργους:14.1 χλμ.

Μυκήνες:18.6 χλμ.

Ταφικός Κύκλος Α΄:18.6 χλμ.

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»:109 χλμ.

Explore nearby attractions

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Modern Apartments Nafplion

  • Υπάρχει πισίνα στο Modern Apartments Nafplion?

    Όχι, το Modern Apartments Nafplion δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Modern Apartments Nafplion?

    Όχι, το Modern Apartments Nafplion δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Modern Apartments Nafplion?

    Όχι, το Modern Apartments Nafplion δεν παρέχει χώρο στάθμευσης.

  • Πού βρίσκεται το Modern Apartments Nafplion?

    Το Modern Apartments Nafplion βρίσκεται στην , , Ναύπλιο, Ελλάδα.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Modern Apartments Nafplion?

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Ναύπλιο

  • Grande Bretagne - Nafplio
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Αιών
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από69 €
  • Δημοφιλής επιλογή
    Nafplia Hotel
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από71 €
  • Ιγνατία
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από82 €
  • Acronafplia Pension B&D
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από55 €
  • Amphitryon Hotel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Perivoli Country Hotel & Retreat
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Aλλοτινό
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από54 €
  • Βικτόρια
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Προορισμοί κοντά στο Modern Apartments Nafplion