Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Studio Cosy Minimes 4 Pers
Studio Cosy Minimes 4 Pers
Studio Cosy Minimes 4 Pers
Studio Cosy Minimes 4 Pers
Studio Cosy Minimes 4 Pers

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Τηλεόραση / Ψυχαγωγία
  • Δωμάτια μη καπνιστών
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Μπαρ
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Κριτικές

Κορυφαίες παροχές

  • Τηλεόραση / Ψυχαγωγία
  • Δωμάτια μη καπνιστών

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Βιντεοπαιχνίδια
  2. Ανελκυστήρας
  3. Δωμάτια μη καπνιστών
  4. Room Service
  5. Ασύρματο ίντερνετ
  6. Βαθύς καθαρισμός
  7. Διατήρηση ασφαλών αποστάσεων
  8. Online check-in/check-out
  9. Πρωτόκολλα ασφαλείας
  10. Πληρωμή χωρίς μετρητά

Παροχές δωματίου

  1. Θέρμανση
  2. Ανιχνευτής καπνού

Τοποθεσία

Δεν υπάρχουν διαθέσιμες λεπτομέρειες τοποθεσίας

Απόσταση από το Studio Cosy Minimes 4 Pers

Τουλούζ:2.4 χλμ.

Explore nearby attractions

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Studio Cosy Minimes 4 Pers

  • Υπάρχει πισίνα στο Studio Cosy Minimes 4 Pers?

    Όχι, το Studio Cosy Minimes 4 Pers δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Studio Cosy Minimes 4 Pers?

    Όχι, το Studio Cosy Minimes 4 Pers δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Studio Cosy Minimes 4 Pers?

    Όχι, το Studio Cosy Minimes 4 Pers δεν παρέχει χώρο στάθμευσης.

  • Πού βρίσκεται το Studio Cosy Minimes 4 Pers?

    Το Studio Cosy Minimes 4 Pers βρίσκεται στην , , Τουλούζ, Γαλλία.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Studio Cosy Minimes 4 Pers?

    Κοντά στο Studio Cosy Minimes 4 Pers βρίσκονται τα εξής αξιοθέατα: Διεθνές Αεροδρόμιο Τουλούζης, Toulouse-Matabiau train station, Les Carmes.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Τουλούζ

  • ibis Toulouse Centre
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    Ibis Styles Toulouse Centre Canal du Midi
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Mercure Toulouse Centre Compans
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Quality Hotel Toulouse Centre
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Novotel Toulouse Centre Wilson
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • ibis Toulouse Ponts Jumeaux
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Novotel Toulouse Centre Compans Caffarelli
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Hotel Ambassadeurs
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Hôtel le Clocher de Rodez
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Προορισμοί κοντά στο Studio Cosy Minimes 4 Pers