Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Εμφάνιση τιμών
Gasthof Gosauschmied
Gasthof Gosauschmied
Gasthof Gosauschmied
Gasthof Gosauschmied
Gasthof Gosauschmied

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • από270 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από114 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών

Κριτικές

7,8
Καλό
με βάση 1.002 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Γκόσσαου

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό49%
Πολύ καλό15%
Καλό15%
Ικανοποιητικό7%
Κακό14%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi
  • Parking
  • Δωμάτια με μπαλκόνι
  • Τηλεόραση / Ψυχαγωγία
  • Πιστολάκι μαλλιών
  • Δωμάτια μη καπνιστών

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Ντίσκο / Nightclub
  2. Γυμναστήριο
  3. Χώρος στάθμευσης
  4. Αίθριο
  5. Δωμάτια μη καπνιστών
  6. Εστιατόριο
  7. Ξαπλώστρες
  8. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
  9. WiFi
  10. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
  11. Φύλαξη αποσκευών
  12. Ασύρματο ίντερνετ

Ευεξία

  1. Σολάριουμ
  2. Χαμάμ

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Ανοιγόμενα παράθυρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Γραφείο
  7. Μικρό σαλόνι
  8. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
  9. WiFi (δωμάτιο)
  10. Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου
  2. Υγιεινός τρόπος ζωής
  3. Σκι
  4. Ανοιχτό γήπεδο τέννις
  5. Διαδρομή πεζοπορίας

Για παιδιά

  1. Παιδική χαρά

Τοποθεσία

Gosauseestraße 131, 4824, Γκόσσαου, Αυστρία

Απόσταση από το Gasthof Gosauschmied

Γκόσσαου:3.9 χλμ.

Salzwelten Hallstatt:9.3 χλμ.

Evangelische Kirche Hallstatt:10.1 χλμ.

Schloss Grub:11.2 χλμ.

Steeg-Gosau:11.3 χλμ.

Dachstein Mammut Höhle - Neuer Osteingang:14.6 χλμ.

Rieseneishöhle (Eingang):15.3 χλμ.

Museum Lehárvilla:19.4 χλμ.

Kaiservilla:19.9 χλμ.

Marmorschlößl Fotomuseum:20 χλμ.

Salzwelten Altaussee:20.1 χλμ.

Salzburg Airport:47 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Gosauseestraße 131, 4824, Γκόσσαου, Αυστρία

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Gasthof Gosauschmied

  • Υπάρχει πισίνα στο Gasthof Gosauschmied?

    Όχι, το Gasthof Gosauschmied δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Gasthof Gosauschmied?

    Όχι, το Gasthof Gosauschmied δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Gasthof Gosauschmied?

    Ναι, το Gasthof Gosauschmied παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Gasthof Gosauschmied?

    Το check-in στο Gasthof Gosauschmied είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Gasthof Gosauschmied?

    Το Gasthof Gosauschmied βρίσκεται στην Gosauseestraße 131, 4824, Γκόσσαου, Αυστρία.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Γκόσσαου

  • Δημοφιλής επιλογή
    Ξενοδοχείο
    COOEE alpin Hotel Dachstein
    8,6Εξαιρετικό (7.169 αξιολογήσεις)
    Gosau, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από114 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Landhaus Koller
    9,6Εξαιρετικό (531 αξιολογήσεις)
    Gosau, 0.5 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Heritage Hotel Hallstatt
    8,5Εξαιρετικό (7.753 αξιολογήσεις)
    Χάλστατ, 0.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από270 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Haus am See
    7,6Καλό (1.200 αξιολογήσεις)
    Όμπερτραουν, 0.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από123 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    Εμφάνιση τιμών
  • Ξενοδοχείο
    Hotel Landhaus Ausswinkl
    9,1Εξαιρετικό (284 αξιολογήσεις)
    Rußbach, 0.9 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Salzburger Dolomitenhof
    8,3Πολύ καλό (1.133 αξιολογήσεις)
    Annaberg / Lungötz, 4.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Seehotel am Hallstättersee
    8,5Εξαιρετικό (5.715 αξιολογήσεις)
    Όμπερτραουν, 0.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Bad Goisern
    8,7Εξαιρετικό (480 αξιολογήσεις)
    Μπαντ Γκόισερν, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    Ξενοδοχείο
    Sporthotel Dachstein West
    8,6Εξαιρετικό (1.205 αξιολογήσεις)
    Annaberg / Lungötz, 3.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο Gasthof Gosauschmied