Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Chesterfield Hotel & Suites
Chesterfield Hotel & Suites
Chesterfield Hotel & Suites
Chesterfield Hotel & Suites
Chesterfield Hotel & Suites

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Πισίνα
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από313 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
72 €
35 €
0 €

Τρ, 13/10/26

72 €

Τε, 14/10/26

X

Πέ, 15/10/26

X

Πα, 16/10/26

X

Σά, 17/10/26

X

Κυ, 18/10/26

X

Δε, 19/10/26

X

Τρ, 20/10/26

X

Τε, 21/10/26

X

Πέ, 22/10/26

X

Πα, 23/10/26

X

Σά, 24/10/26

X

Κυ, 25/10/26

X

Δε, 26/10/26

X

Τρ, 27/10/26

X

Τε, 28/10/26

X

Πέ, 29/10/26

X

Πα, 30/10/26

X

Σά, 31/10/26

X

Κυ, 01/11/26

X

Δε, 02/11/26

X

Τρ, 03/11/26

X

Τε, 04/11/26

X

Πέ, 05/11/26

X

Πα, 06/11/26

X

Σά, 07/11/26

X

Κυ, 08/11/26

X

Δε, 09/11/26

X

Τρ, 10/11/26

X

Τε, 11/11/26

X

Πέ, 12/11/26

X

Πα, 13/11/26

X

Σά, 14/11/26

X

Κυ, 15/11/26

X

Δε, 16/11/26

X

Τρ, 17/11/26

X

Τε, 18/11/26

X

Πέ, 19/11/26

X

Πα, 20/11/26

X

Σά, 21/11/26

X

Κυ, 22/11/26

X

Δε, 23/11/26

X

Τρ, 24/11/26

X

Τε, 25/11/26

X

Πέ, 26/11/26

X

Πα, 27/11/26

X

Σά, 28/11/26

X

Κυ, 29/11/26

X

Δε, 30/11/26

X

Τρ, 01/12/26

X

Κριτικές

7,9
Καλό
με βάση 12.294 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Μαϊάμι Μπιτς

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό38%
Πολύ καλό13%
Καλό14%
Ικανοποιητικό11%
Κακό24%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
  • Μπαρ

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Λόμπι
  2. Express check-in/check-out
  3. Ανελκυστήρας
  4. Αίθριο
  5. Δέχεται κατοικίδια
  6. Μπαρ
  7. Συνεδριακός χώρος
  8. Δωμάτια μη καπνιστών
  9. 24ωρη υποδοχή
  10. Πετσέτες στην πισίνα/παραλία
  11. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
  12. WiFi

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Κλιματισμός
  7. Μίνι μπαρ
  8. Pay-TV
  9. Δορυφορική τηλεόραση
  10. Τηλέφωνο
  11. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  12. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες

Προσβασιμότητα

  1. Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρία
  2. Μπάνιο προσβάσιμο για άτομα με αναπηρία
  3. Προσβασιμότητα για άτομα με αναπηρία στο δωμάτιο

Τοποθεσία

855 Collins Ave, Μαϊάμι Μπιτς, 33139-5807, ΗΠΑ

Απόσταση από το Chesterfield Hotel & Suites

South Beach:0.5 χλμ.

Μαϊάμι Μπιτς:1.5 χλμ.

Marine Stadium:5.5 χλμ.

Pérez Art Museum Miami:5.5 χλμ.

Bayfront Park:5.6 χλμ.

Kaseya Center:5.6 χλμ.

Freedom Tower at Miami Dade College:5.8 χλμ.

Adrienne Arsht Center for the Performing Arts:5.9 χλμ.

Loandepot Park:8.8 χλμ.

Villa Vizcaya:8.8 χλμ.

Venetian Pool:14.6 χλμ.

Miami International Airport:15.8 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

855 Collins Ave, Μαϊάμι Μπιτς, 33139-5807, ΗΠΑ

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Chesterfield Hotel & Suites

  • Υπάρχει πισίνα στο Chesterfield Hotel & Suites?

    Όχι, το Chesterfield Hotel & Suites δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Chesterfield Hotel & Suites?

    Ναι, το Chesterfield Hotel & Suites έχει πολιτική για κατοικίδια που μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του δωματίου ή τη διαθεσιμότητα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το ξενοδοχείο για να ενημερωθείτε για την πολιτική κατοικιδίων του.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Chesterfield Hotel & Suites?

    Όχι, το Chesterfield Hotel & Suites δεν παρέχει χώρο στάθμευσης.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Chesterfield Hotel & Suites?

    Το check-in στο Chesterfield Hotel & Suites είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Chesterfield Hotel & Suites?

    Το Chesterfield Hotel & Suites βρίσκεται στην 855 Collins Ave, 33139-5807, Μαϊάμι Μπιτς, ΗΠΑ.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Μαϊάμι Μπιτς

  • The Tony Hotel South Beach
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    1 Hotel South Beach
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Marseilles Beachfront Hotel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Riviera Hotel South Beach
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • citizenM Miami South Beach
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Viajero Miami
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    Catalina Hotel & Beach Club
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Radisson Resort Miami Beach
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    Seacoast Suites on Miami Beach
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Προορισμοί κοντά στο Chesterfield Hotel & Suites