Τιμές από 8 ιστότοπους
από90 €
Princes Square Hotel
Princes Square Hotel
Princes Square Hotel
Princes Square Hotel
Princes Square Hotel

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • A/C
Τιμές από 8 ιστότοπους
από90 €

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    από95 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Γυμναστήριο
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από105 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    από61 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από176 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από155 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από74 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από104 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    Τιμές από 3 ιστότοπους
    από97 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από198 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από218 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    από88 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Μπαρ
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από83 €

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
365 €
185 €
0 €

Δε, 12/10/26

217 €

Τρ, 13/10/26

280 €

Τε, 14/10/26

274 €

Πέ, 15/10/26

233 €

Πα, 16/10/26

218 €

Σά, 17/10/26

256 €

Κυ, 18/10/26

162 €

Δε, 19/10/26

207 €

Τρ, 20/10/26

234 €

Τε, 21/10/26

222 €

Πέ, 22/10/26

211 €

Πα, 23/10/26

204 €

Σά, 24/10/26

238 €

Κυ, 25/10/26

X

Δε, 26/10/26

X

Τρ, 27/10/26

190 €

Τε, 28/10/26

X

Πέ, 29/10/26

187 €

Πα, 30/10/26

X

Σά, 31/10/26

210 €

Κυ, 01/11/26

160 €

Δε, 02/11/26

X

Τρ, 03/11/26

X

Τε, 04/11/26

X

Πέ, 05/11/26

175 €

Πα, 06/11/26

177 €

Σά, 07/11/26

282 €

Κυ, 08/11/26

116 €

Δε, 09/11/26

160 €

Τρ, 10/11/26

X

Τε, 11/11/26

169 €

Πέ, 12/11/26

170 €

Πα, 13/11/26

X

Σά, 14/11/26

254 €

Κυ, 15/11/26

144 €

Δε, 16/11/26

X

Τρ, 17/11/26

208 €

Τε, 18/11/26

X

Πέ, 19/11/26

X

Πα, 20/11/26

291 €

Σά, 21/11/26

347 €

Κυ, 22/11/26

X

Δε, 23/11/26

X

Τρ, 24/11/26

X

Τε, 25/11/26

215 €

Πέ, 26/11/26

X

Πα, 27/11/26

281 €

Σά, 28/11/26

310 €

Κυ, 29/11/26

X

Δε, 30/11/26

180 €

Τρ, 01/12/26

210 €

Τε, 02/12/26

X

Πέ, 03/12/26

194 €

Πα, 04/12/26

297 €

Σά, 05/12/26

365 €

Κυ, 06/12/26

X

Δε, 07/12/26

213 €

Τρ, 08/12/26

211 €

Τε, 09/12/26

X

Πέ, 10/12/26

182 €

Πα, 11/12/26

256 €

Σά, 12/12/26

253 €

Κριτικές

7,9
Καλό
με βάση 4.511 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Λονδίνο

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό32%
Πολύ καλό25%
Καλό22%
Ικανοποιητικό10%
Κακό11%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • A/C

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Λόμπι
  2. Express check-in/check-out
  3. Ανελκυστήρας
  4. Δωμάτια μη καπνιστών
  5. Πρόσβαση στο Internet
  6. 24ωρη υποδοχή
  7. WiFi
  8. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
  9. Φύλαξη αποσκευών
  10. Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
  11. Υπηρεσία καθαριότητας
  12. Ασύρματο ίντερνετ

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Πιστολάκι μαλλιών
  6. Θέρμανση
  7. Βραστήρας νερού
  8. Κλιματισμός
  9. Γραφείο
  10. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  11. WiFi (δωμάτιο)
  12. Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες

Προσβασιμότητα

  1. Μπάνιο προσβάσιμο για άτομα με αναπηρία

Τοποθεσία

23-25 Prince's Square, Λονδίνο, W24NJ, Ηνωμένο Βασίλειο

Απόσταση από το Princes Square Hotel

Bayswater:0.2 χλμ.

Lord's Cricket Ground:2.3 χλμ.

Ανάκτορα Του Μπάκινγκχαμ:3.6 χλμ.

Λονδίνο:4.4 χλμ.

Αββαείο Του Ουέστμινστερ:4.7 χλμ.

Elizabeth Tower:4.8 χλμ.

House Of Lords:4.8 χλμ.

Palace Of Westminster:4.8 χλμ.

St Paul's Cathedral:6.4 χλμ.

Στάδιο Γουέμπλεϊ:7.8 χλμ.

Tower Of London:8 χλμ.

London City Airport:17 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

23-25 Prince's Square, Λονδίνο, W24NJ, Ηνωμένο Βασίλειο

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Princes Square Hotel

  • Υπάρχει πισίνα στο Princes Square Hotel?

    Όχι, το Princes Square Hotel δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Princes Square Hotel?

    Όχι, το Princes Square Hotel δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Princes Square Hotel?

    Όχι, το Princes Square Hotel δεν παρέχει χώρο στάθμευσης.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Princes Square Hotel?

    Το check-in στο Princes Square Hotel είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Princes Square Hotel?

    Το Princes Square Hotel βρίσκεται στην 23-25 Prince's Square, W24NJ, Λονδίνο, Ηνωμένο Βασίλειο.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Λονδίνο

  • Sunday London Paddington Hotel
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από101 €
  • Travelodge London Docklands Central
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Travelodge London Wembley
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από39 €
  • Otherwander Soho
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Park Grand Hyde Park
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από104 €
  • Travelodge London Kings Cross Royal Scot
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από78 €
  • Virgin Hotels London - Shoreditch
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από205 €
  • Royal National Hotel
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    από95 €
  • ibis budget London Whitechapel - Brick Lane
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    από61 €

Προορισμοί κοντά στο Princes Square Hotel