Τιμές από 8 ιστότοπους
από196 €
The Rex - Formerly Hotel Gotham
The Rex - Formerly Hotel Gotham
The Rex - Formerly Hotel Gotham
The Rex - Formerly Hotel Gotham
The Rex - Formerly Hotel Gotham

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
Τιμές από 8 ιστότοπους
από196 €

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • Μπαρ
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από92 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    από135 €
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Εστιατόριο
    • Μπαρ
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    από78 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Εστιατόριο
    • Μπαρ
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από142 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από89 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Μπαρ
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
392 €
195 €
0 €

Τρ, 13/10/26

X

Τε, 14/10/26

314 €

Πέ, 15/10/26

188 €

Πα, 16/10/26

214 €

Σά, 17/10/26

X

Κυ, 18/10/26

X

Δε, 19/10/26

X

Τρ, 20/10/26

298 €

Τε, 21/10/26

X

Πέ, 22/10/26

X

Πα, 23/10/26

227 €

Σά, 24/10/26

351 €

Κυ, 25/10/26

X

Δε, 26/10/26

X

Τρ, 27/10/26

X

Τε, 28/10/26

X

Πέ, 29/10/26

X

Πα, 30/10/26

X

Σά, 31/10/26

341 €

Κυ, 01/11/26

174 €

Δε, 02/11/26

X

Τρ, 03/11/26

X

Τε, 04/11/26

X

Πέ, 05/11/26

X

Πα, 06/11/26

X

Σά, 07/11/26

X

Κυ, 08/11/26

X

Δε, 09/11/26

X

Τρ, 10/11/26

X

Τε, 11/11/26

X

Πέ, 12/11/26

X

Πα, 13/11/26

X

Σά, 14/11/26

X

Κυ, 15/11/26

X

Δε, 16/11/26

X

Τρ, 17/11/26

X

Τε, 18/11/26

X

Πέ, 19/11/26

X

Πα, 20/11/26

X

Σά, 21/11/26

X

Κυ, 22/11/26

X

Δε, 23/11/26

199 €

Τρ, 24/11/26

X

Τε, 25/11/26

X

Πέ, 26/11/26

X

Πα, 27/11/26

X

Σά, 28/11/26

392 €

Κυ, 29/11/26

X

Δε, 30/11/26

X

Τρ, 01/12/26

X

Τε, 02/12/26

275 €

Πέ, 03/12/26

X

Πα, 04/12/26

X

Σά, 05/12/26

X

Κυ, 06/12/26

X

Δε, 07/12/26

X

Τρ, 08/12/26

X

Τε, 09/12/26

X

Πέ, 10/12/26

X

Πα, 11/12/26

X

Σά, 12/12/26

X

Κριτικές

9,0
Εξαιρετικό
με βάση 6.659 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Μάντσεστερ

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό67%
Πολύ καλό10%
Καλό9%
Ικανοποιητικό6%
Κακό8%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Ντίσκο / Nightclub
  4. Express check-in/check-out
  5. Ανελκυστήρας
  6. Χώρος στάθμευσης
  7. Αίθριο
  8. Υπηρεσία μεταφοράς αποσκευών
  9. Δέχεται κατοικίδια
  10. Μπαρ
  11. Συνεδριακός χώρος
  12. Δωμάτια μη καπνιστών

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Πιστολάκι μαλλιών
  6. Θέρμανση
  7. Βραστήρας νερού
  8. Κλιματισμός
  9. Μίνι μπαρ
  10. Δορυφορική τηλεόραση
  11. Γραφείο
  12. Τηλέφωνο

Προσβασιμότητα

  1. Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ)

Ευεξία

  1. Μπουρνούζι

Τοποθεσία

100 King Street, Μάντσεστερ, M24WU, Ηνωμένο Βασίλειο

Απόσταση από το The Rex - Formerly Hotel Gotham

Μάντσεστερ:0.3 χλμ.

Manchester Oxford Road:0.8 χλμ.

AO Arena:0.8 χλμ.

Etihad Stadium:2.8 χλμ.

Co-op Live:2.9 χλμ.

Joie Stadium:3.3 χλμ.

Old Trafford:3.8 χλμ.

Emirates Old Trafford:4 χλμ.

Moor Lane:4.3 χλμ.

Edgeley Park:10.4 χλμ.

Boundary Park:11.2 χλμ.

Manchester Airport:14.2 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

100 King Street, Μάντσεστερ, M24WU, Ηνωμένο Βασίλειο

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το The Rex - Formerly Hotel Gotham

  • Υπάρχει πισίνα στο The Rex - Formerly Hotel Gotham?

    Όχι, το The Rex - Formerly Hotel Gotham δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο The Rex - Formerly Hotel Gotham?

    Ναι, το The Rex - Formerly Hotel Gotham έχει πολιτική για κατοικίδια που μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του δωματίου ή τη διαθεσιμότητα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το ξενοδοχείο για να ενημερωθείτε για την πολιτική κατοικιδίων του.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο The Rex - Formerly Hotel Gotham?

    Ναι, το The Rex - Formerly Hotel Gotham παρέχει Χώρος στάθμευσης, Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ) χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο The Rex - Formerly Hotel Gotham?

    Το check-in στο The Rex - Formerly Hotel Gotham είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το The Rex - Formerly Hotel Gotham?

    Το The Rex - Formerly Hotel Gotham βρίσκεται στην 100 King Street, M24WU, Μάντσεστερ, Ηνωμένο Βασίλειο.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Μάντσεστερ

  • Radisson Hotel Manchester City Centre, A Verified Net Zero Hotel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • ibis budget Manchester Airport
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Holiday Inn Express Manchester Airport by IHG
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    από78 €
  • Crowne Plaza Manchester Airport by IHG
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    από105 €
  • The Midland
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από183 €
  • Premier Inn Manchester Airport - M56/J6 Runger Lane North
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Premier Inn Manchester Salford Media City
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Travelodge Manchester Salford Quays
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Hotel Football, Old Trafford, a Tribute Portfolio Hotel
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    από105 €

Προορισμοί κοντά στο The Rex - Formerly Hotel Gotham