Καταλύματα στον προορισμό Κουίνσταουν κοντά σε Statue of William Gilbert Rees (Κουίνσταουν, Νέα Ζηλανδία)
- Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Queenstown Lakeview Holiday Park
4 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςHighview Apartments
3 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςPinewood Lodge
3 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 96 €Nomads Queenstown
2 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 182 €Four Seasons Motel
4 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςHotel St Moritz Queenstown - MGallery Collection
5 ΑστέριαΤιμές από 10 ιστότοπουςαπό 330 €Peppers Beacon Queenstown
5 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςHeartland Hotel Queenstown
3 ΑστέριαΤιμές από 6 ιστότοπουςαπό 180 €Crowne Plaza Queenstown by IHG
4 ΑστέριαΤιμές από 9 ιστότοπουςαπό 332 €voco Queenstown by IHG
4 ΑστέριαΤιμές από 5 ιστότοπουςαπό 219 €mi-pad Queenstown
4 ΑστέριαΤιμές από 9 ιστότοπουςαπό 206 €Earnslaw Lodge
3 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςScenic Suites Queenstown
4 ΑστέριαΤιμές από 9 ιστότοπουςαπό 254 €LyLo Queenstown
5 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 189 €Swiss-Belsuites Pounamu Queenstown
5 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 189 €Absoloot Hostel Queenstown
4 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςThe Lofts Apartments
3 ΑστέριαΤιμές από 5 ιστότοπουςαπό 585 €QT Queenstown
5 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 370 €Lakeside Motel
3 ΑστέριαΤιμές από 6 ιστότοπουςαπό 180 €Rendezvous Heritage Hotel Queenstown
5 ΑστέριαΤιμές από 9 ιστότοπουςαπό 181 €Ramada by Wyndham Queenstown Central
4 ΑστέριαΤιμές από 7 ιστότοπουςαπό 225 €Sofitel Queenstown Hotel and Spa
5 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςLakefront Apartments,18 LAKE ESPLANADE ROAD
4 ΑστέριαΤιμές από 5 ιστότοπουςαπό 1.711 €St James Apartments
4 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 212 €Millennium Hotel Queenstown
4 ΑστέριαΤιμές από 8 ιστότοπουςαπό 240 €Copthorne Hotel and Resort Queenstown Lakefront
4 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςMercure Queenstown Resort
4 ΑστέριαΤιμές από 10 ιστότοπουςαπό 198 €Mountain Creek Vacation
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςBella Vista Queenstown
4 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςSouthern Laughter Backpackers
4 ΑστέριαΕπιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμέςCopthorne Hotel and Apartments Queenstown Lakeview
4 ΑστέριαΤιμές από 7 ιστότοπουςαπό 186 €Haka House Queenstown
4 ΑστέριαΤιμές από 7 ιστότοπουςαπό 180 €Blue Peaks Lodge
4 ΑστέριαΤιμές από 6 ιστότοπουςαπό 201 €Alpine Lodge Backpackers
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.