από83 €
Τιμές από 6 ιστότοπους
Athenian Riviera Hotel & Suites
Athenian Riviera Hotel & Suites
Athenian Riviera Hotel & Suites
Athenian Riviera Hotel & Suites
Athenian Riviera Hotel & Suites

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Πισίνα
  • Spa
από83 €
Τιμές από 6 ιστότοπους

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    από92 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από86 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από79 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από114 €
    Τιμές από 11 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • A/C
    από46 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • A/C
    από147 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από209 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από130 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από188 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από625 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από222 €
    Τιμές από 11 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από150 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
434 €
215 €
0 €

Ma, 21/09/26

346 €

Ti, 22/09/26

357 €

Ke, 23/09/26

355 €

To, 24/09/26

434 €

Pe, 25/09/26

349 €

La, 26/09/26

328 €

Su, 27/09/26

330 €

Ma, 28/09/26

330 €

Ti, 29/09/26

330 €

Ke, 30/09/26

330 €

To, 01/10/26

240 €

Pe, 02/10/26

241 €

La, 03/10/26

240 €

Su, 04/10/26

241 €

Ma, 05/10/26

223 €

Ti, 06/10/26

218 €

Ke, 07/10/26

242 €

To, 08/10/26

191 €

Pe, 09/10/26

241 €

La, 10/10/26

174 €

Su, 11/10/26

173 €

Ma, 12/10/26

172 €

Ti, 13/10/26

165 €

Ke, 14/10/26

166 €

To, 15/10/26

218 €

Pe, 16/10/26

339 €

La, 17/10/26

173 €

Su, 18/10/26

166 €

Ma, 19/10/26

172 €

Ti, 20/10/26

164 €

Ke, 21/10/26

163 €

To, 22/10/26

172 €

Pe, 23/10/26

172 €

La, 24/10/26

172 €

Su, 25/10/26

172 €

Ma, 26/10/26

179 €

Ti, 27/10/26

173 €

Ke, 28/10/26

178 €

To, 29/10/26

179 €

Pe, 30/10/26

178 €

La, 31/10/26

175 €

Su, 01/11/26

123 €

Ma, 02/11/26

129 €

Ti, 03/11/26

139 €

Ke, 04/11/26

140 €

To, 05/11/26

128 €

Pe, 06/11/26

140 €

La, 07/11/26

127 €

Su, 08/11/26

139 €

Ma, 09/11/26

139 €

Ti, 10/11/26

118 €

Ke, 11/11/26

131 €

To, 12/11/26

130 €

Pe, 13/11/26

127 €

La, 14/11/26

126 €

Su, 15/11/26

126 €

Ma, 16/11/26

134 €

Ti, 17/11/26

137 €

Ke, 18/11/26

126 €

To, 19/11/26

126 €

Pe, 20/11/26

137 €

La, 21/11/26

126 €

Κριτικές

8,7
Εξαιρετικό
με βάση 1.828 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Βουλιαγμένη

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό59%
Πολύ καλό23%
Καλό10%
Ικανοποιητικό4%
Κακό4%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Spa
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Ευεξία

  1. Κέντρο ομορφιάς
  2. Massage
  3. Σάουνα
  4. Μπουρνούζι

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Express check-in/check-out
  4. Γυμναστήριο
  5. Κομμωτήριο
  6. Χώρος στάθμευσης
  7. Αίθριο
  8. Μπαρ
  9. Εξωτερική πισίνα
  10. Εσωτερική πισίνα
  11. Χρηματοκιβώτιο
  12. Μίνι μάρκετ

Για παιδιά

  1. Υπηρεσία φύλαξης παιδιών

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Βραστήρας νερού
  7. Κλιματισμός
  8. Μίνι μπαρ
  9. Γραφείο
  10. Τηλέφωνο
  11. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου
  2. Υγιεινός τρόπος ζωής
  3. Καταδύσεις

Τοποθεσία

Danais 7 &, Armonias, 16671, Βουλιαγμένη, Ελλάδα

Απόσταση από το Athenian Riviera Hotel & Suites

Ελληνικό:9 χλμ.

Παναθηναϊκό Στάδιο:17.3 χλμ.

Ναός Του Ολυμπίου Διός:17.6 χλμ.

Παρθενώνας:17.9 χλμ.

Ακρόπολη:17.9 χλμ.

Ωδείο Ηρώδου Αττικού:17.9 χλμ.

Ερέχθειο:18 χλμ.

Ναός Αθηνάς Νίκης:18 χλμ.

Αρχαία Αγορά:18.4 χλμ.

Ναός Του Ηφαίστου:18.5 χλμ.

:19.2 χλμ.

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»:20.4 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Danais 7 &, Armonias, 16671, Βουλιαγμένη, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Athenian Riviera Hotel & Suites

  • Υπάρχει πισίνα στο Athenian Riviera Hotel & Suites?

    Ναι, το Athenian Riviera Hotel & Suites προσφέρει 2 πισίνες.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Athenian Riviera Hotel & Suites?

    Όχι, το Athenian Riviera Hotel & Suites δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Athenian Riviera Hotel & Suites?

    Ναι, το Athenian Riviera Hotel & Suites παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Athenian Riviera Hotel & Suites?

    Το check-in στο Athenian Riviera Hotel & Suites είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Athenian Riviera Hotel & Suites?

    Το Athenian Riviera Hotel & Suites βρίσκεται στην Danais 7 &, Armonias, 16671, Βουλιαγμένη, Ελλάδα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Βουλιαγμένη

  • Somewhere Boutique
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Bliss Living
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Plaza Vouliagmeni Hotel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Les Amis
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • BluPine Residences
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Δημοφιλής επιλογή
    Glyfada Riviera Hotel
    από92 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • Δημοφιλής επιλογή
    Palmyra Beach
    από60 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • Athens Coast Hotel
    από86 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
  • One&Only Aesthesis
    από558 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους

Προορισμοί κοντά στο Athenian Riviera Hotel & Suites