Epar.Od. Paliouriou-Afitou, 63077, Άφυτος, Ελλάδα
από192 €
Τιμές από 4 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών
Blue Bay Halkidiki Adults only +16
Blue Bay Halkidiki Adults only +16
Blue Bay Halkidiki Adults only +16
Blue Bay Halkidiki Adults only +16
Blue Bay Halkidiki Adults only +16

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

από192 €
Τιμές από 4 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • από93 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από128 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από71 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από233 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από122 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από242 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από194 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών

Τάση τιμής

Με βάση τις μέσες τιμές στην trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
548 €
275 €
0 €

土, 18/07/26

359 €

日, 19/07/26

281 €

月, 20/07/26

267 €

火, 21/07/26

305 €

水, 22/07/26

272 €

木, 23/07/26

278 €

金, 24/07/26

279 €

土, 25/07/26

480 €

日, 26/07/26

258 €

月, 27/07/26

283 €

火, 28/07/26

281 €

水, 29/07/26

265 €

木, 30/07/26

266 €

金, 31/07/26

269 €

土, 01/08/26

X

日, 02/08/26

262 €

月, 03/08/26

279 €

火, 04/08/26

249 €

水, 05/08/26

X

木, 06/08/26

X

金, 07/08/26

X

土, 08/08/26

X

日, 09/08/26

305 €

月, 10/08/26

453 €

火, 11/08/26

247 €

水, 12/08/26

X

木, 13/08/26

X

金, 14/08/26

X

土, 15/08/26

X

日, 16/08/26

424 €

月, 17/08/26

500 €

火, 18/08/26

548 €

水, 19/08/26

X

木, 20/08/26

X

金, 21/08/26

412 €

土, 22/08/26

522 €

日, 23/08/26

X

月, 24/08/26

539 €

火, 25/08/26

524 €

水, 26/08/26

X

木, 27/08/26

524 €

金, 28/08/26

519 €

土, 29/08/26

523 €

日, 30/08/26

408 €

Κριτικές

9,1
Εξαιρετικό
με βάση 1.258 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    8,2
    Πολύ καλό
  • Τοποθεσία
    7,6
    Καλό
  • Υπηρεσία
    8,4
    Πολύ καλό
  • Άνεση
    7,7
    Καλό
  • Αξίζει το κόστος
    8,1
    Πολύ καλό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Ευεξία

  1. Κέντρο ομορφιάς
  2. Ατμόλουτρο
  3. Massage
  4. Σάουνα
  5. Θεραπείες σώματος
  6. Χαμάμ

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Βιντεοπαιχνίδια
  4. Λόμπι
  5. Express check-in/check-out
  6. Γυμναστήριο
  7. Χώρος στάθμευσης
  8. Αίθριο
  9. Μπαρ
  10. Μπαρ πισίνας ξενοδοχείου
  11. Εξωτερική πισίνα
  12. Εσωτερική πισίνα

Παροχές δωματίου

  1. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  2. Ανοιγόμενα παράθυρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Βραστήρας νερού
  7. Κλιματισμός
  8. Καθρέφτης ομορφιάς
  9. Ραδιόφωνο
  10. Δορυφορική τηλεόραση
  11. Γραφείο

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Μπιλιάρδο
  2. Ενοικίαση ποδηλάτου
  3. Υγιεινός τρόπος ζωής
  4. Ιππασία
  5. Καταδύσεις

Τοποθεσία

Epar.Od. Paliouriou-Afitou, 63077, Άφυτος, Ελλάδα

Απόσταση από το Blue Bay Halkidiki Adults only +16

Άφυτος:1 χλμ.

Λαογραφικό Μουσείο Αθύτου:1 χλμ.

Πύργος Φώκαιας:5.7 χλμ.

Κρυοπηγή:7 χλμ.

Υπαίθριο Θέατρο Της Σίβηρης:8.9 χλμ.

Garden Theatre:11.1 χλμ.

Πύργος Σάνης:11.5 χλμ.

Turtle Pool:11.5 χλμ.

Αρχαία και Βυζαντινά τείχη της Ποτίδαιας:15.2 χλμ.

Διατείχισμα Κασσανδρείας:15.3 χλμ.

Διεθνής Κρατικός Αερολιμένας Θεσσαλονίκης "Μακεδονία":62.1 χλμ.

Νέα Ελβετία:68.7 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Epar.Od. Paliouriou-Afitou, 63077, Άφυτος, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Blue Bay Halkidiki Adults only +16

  • Υπάρχει πισίνα στο Blue Bay Halkidiki Adults only +16?

    Ναι, το Blue Bay Halkidiki Adults only +16 προσφέρει 2 πισίνες.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Blue Bay Halkidiki Adults only +16?

    Όχι, το Blue Bay Halkidiki Adults only +16 δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Blue Bay Halkidiki Adults only +16?

    Ναι, το Blue Bay Halkidiki Adults only +16 παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Blue Bay Halkidiki Adults only +16?

    Το check-in στο Blue Bay Halkidiki Adults only +16 είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Blue Bay Halkidiki Adults only +16?

    Το Blue Bay Halkidiki Adults only +16 βρίσκεται στην Epar.Od. Paliouriou-Afitou, 63077, Άφυτος, Ελλάδα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Άφυτος

  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Verano Afytos Hotel
    9,7Εξαιρετικό (667 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 0.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Blue Garden Inn
    8,6Εξαιρετικό (182 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 12.8 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Rigas Boutique Hotel
    9,4Εξαιρετικό (1.076 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Afitis Boutique Hotel
    8,5Εξαιρετικό (733 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Elies 33 Bio Retreat
    9,1Εξαιρετικό (353 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 1.9 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από190 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Γιάννης & Φωτεινή
    6,6(475 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 0.5 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Aristoteles Beach
    7,6Καλό (8 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 2.5 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από302 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    1 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Zeus
    9,5Εξαιρετικό (672 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 0.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Samari Afitos
    9,7Εξαιρετικό (332 αξιολογήσεις)
    Άφυτος, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο Blue Bay Halkidiki Adults only +16