Pyrgadikia, 63078, Πυργαδίκια, Ελλάδα
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Εμφάνιση τιμών
Kritikos Apartments

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • από65 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από106 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από153 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από97 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από57 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από174 €
    Τιμές από 1 ιστότοπο
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από347 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών

Κριτικές

8,3
Πολύ καλό
με βάση 212 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

    Κορυφαίες παροχές

    • WiFi στην υποδοχή
    • WiFi στα δωμάτια
    • Parking
    • A/C

    Όλες οι παροχές

    Παροχές καταλύματος

    1. Express check-in/check-out
    2. Χώρος στάθμευσης
    3. Αίθριο
    4. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
    5. Γιατρός στο χώρο
    6. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
    7. Ασύρματο ίντερνετ
    8. Βαθύς καθαρισμός
    9. Παρέχεται απολυμαντικό χεριών
    10. Θερμομέτρηση
    11. Διατήρηση ασφαλών αποστάσεων
    12. Πρωτόκολλο απόκρισης

    Παροχές δωματίου

    1. Κλιματισμός
    2. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
    3. Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
    4. Τηλεόραση επίπεδης οθόνης

    Τοποθεσία

    Pyrgadikia, 63078, Πυργαδίκια, Ελλάδα

    Απόσταση από το Kritikos Apartments

    Πυργαδίκια:0.1 χλμ.

    Πύργος Περιγαρδικείας:2.3 χλμ.

    Πύργος Χρυσοκάμαρου:9 χλμ.

    Πύργος Ορφανού:9.3 χλμ.

    Βυζαντινό Τείχος Της Ψαλίδας:12.7 χλμ.

    Πύργος Οζολίμνου:14.5 χλμ.

    Κάστρο Καστέλλι Παλαιοχωρίου (Νέπωσι):15.4 χλμ.

    Memorial for the uprising against Turks 1821:15.4 χλμ.

    Εθνικό Στάδιο Ορμύλιας:16 χλμ.

    Μέγας Αλέξανδρος:17.2 χλμ.

    Διεθνής Κρατικός Αερολιμένας Θεσσαλονίκης "Μακεδονία":67 χλμ.

    Σιδηροδρομικός Σταθμός Νέα Ζίχνη:69.6 χλμ.

    Explore nearby attractions

    Πληροφορίες καταλύματος

    Pyrgadikia, 63078, Πυργαδίκια, Ελλάδα

    Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Kritikos Apartments

    • Υπάρχει πισίνα στο Kritikos Apartments?

      Όχι, το Kritikos Apartments δεν προσφέρει πισίνα.

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Kritikos Apartments?

      Όχι, το Kritikos Apartments δεν επιτρέπει κατοικίδια.

    • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Kritikos Apartments?

      Ναι, το Kritikos Apartments παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

    • Πού βρίσκεται το Kritikos Apartments?

      Το Kritikos Apartments βρίσκεται στην Pyrgadikia, 63078, Πυργαδίκια, Ελλάδα.

    • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Kritikos Apartments?

    Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

    Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Πυργαδίκια

    • Δημοφιλής επιλογή
      5 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Ammoa Luxury Hotel & Spa Resort
      8,5Εξαιρετικό (1.998 αξιολογήσεις)
      Νικήτη, 3.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
      Εμφάνιση τιμών
    • 3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Acrotel Lily Ann Village
      8,8Εξαιρετικό (1.320 αξιολογήσεις)
      Νικήτη, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από87 €
      Τιμές από 8 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 5 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Acrotel Porto Brava Luxury Villas
      8,5Εξαιρετικό (74 αξιολογήσεις)
      Όρμος Παναγιάς, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από286 €
      Τιμές από 3 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • Δημοφιλής επιλογή
      4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Bianco Olympico Beach Resort by Anayia All Inclusive Resorts
      7,8Καλό (3.102 αξιολογήσεις)
      Πολύγυρος, 18.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από97 €
      Τιμές από 6 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Porto Matina
      8,7Εξαιρετικό (917 αξιολογήσεις)
      Μεταμόρφωση Σιθωνίας, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από184 €
      Τιμές από 5 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • Δημοφιλής επιλογή
      3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Hotel Simeon
      8,4Πολύ καλό (1.806 αξιολογήσεις)
      Μεταμόρφωση Σιθωνίας, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από90 €
      Τιμές από 3 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • Δημοφιλής επιλογή
      3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Sun Rise Hotel
      9,4Εξαιρετικό (1.087 αξιολογήσεις)
      Αμμουλιανή, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από106 €
      Τιμές από 5 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • Δημοφιλής επιλογή
      5 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Mount Athos Resort
      9,6Εξαιρετικό (1.177 αξιολογήσεις)
      Ιερισσός, 1.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από169 €
      Τιμές από 5 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Amantes Villas and Suites
      9,5Εξαιρετικό (402 αξιολογήσεις)
      Νικήτη, 3.9 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από206 €
      Τιμές από 5 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών

    Προορισμοί κοντά στο Kritikos Apartments