από209 €
Τιμές από 5 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών
Trapela Limeni Luxury Suites
Trapela Limeni Luxury Suites
Trapela Limeni Luxury Suites
Trapela Limeni Luxury Suites
Trapela Limeni Luxury Suites

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

από209 €
Τιμές από 5 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • από64 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από95 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από67 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από93 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από288 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών

Κριτικές

9,6
Εξαιρετικό
με βάση 406 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

    Κορυφαίες παροχές

    • WiFi στην υποδοχή
    • WiFi στα δωμάτια
    • Parking
    • A/C
    • Μπαρ

    Όλες οι παροχές

    Παροχές καταλύματος

    1. Καφετέρια
    2. Χώρος στάθμευσης
    3. Αίθριο
    4. Μπαρ
    5. Χρηματοκιβώτιο
    6. Δωμάτια μη καπνιστών
    7. Room Service
    8. Γιατρός στο χώρο
    9. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους
    10. Φύλαξη αποσκευών
    11. Καθημερινή υπηρεσία οροφοκομίας
    12. Υπηρεσία καθαριότητας

    Για παιδιά

    1. Υπηρεσία φύλαξης παιδιών

    Παροχές δωματίου

    1. Τζάκι
    2. Λουτρό με ντουζιέρα
    3. Σίδερο/ Σιδερώστρα
    4. Πιστολάκι μαλλιών
    5. Θέρμανση
    6. Βραστήρας νερού
    7. Κλιματισμός
    8. Δορυφορική τηλεόραση
    9. Γραφείο
    10. Τηλέφωνο
    11. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο

    Ευεξία

    1. Μπουρνούζι

    Τοποθεσία

    Eparchiaki Odos Kalamatas - Areopolis, 23062, Λιμένι, Ελλάδα

    Απόσταση από το Trapela Limeni Luxury Suites

    Λιμένι:0.2 χλμ.

    Κάστρο Του Κελεφά:3.1 χλμ.

    Σπήλαια Διρού:4.4 χλμ.

    Κάστρο Σιδηροκάστρου Λακωνίας:11.4 χλμ.

    Κάστρο Του Πασσαβά:12.7 χλμ.

    Κάστρο Τηγάνι:14.7 χλμ.

    Πύργος Καπετάν Χριστέα:16.5 χλμ.

    Κάστρο Της Μπαρδούνιας:18.4 χλμ.

    Πύργος Βενετσανάκη:18.5 χλμ.

    Κάστρο Της Ανω Πούλας:18.6 χλμ.

    Κρατικός Αερολιμένας Ζακύνθου «Διονύσιος Σολωμός»:178.3 χλμ.

    Explore nearby attractions

    Πληροφορίες καταλύματος

    Eparchiaki Odos Kalamatas - Areopolis, 23062, Λιμένι, Ελλάδα

    Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Trapela Limeni Luxury Suites

    • Υπάρχει πισίνα στο Trapela Limeni Luxury Suites?

      Όχι, το Trapela Limeni Luxury Suites δεν προσφέρει πισίνα.

    • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Trapela Limeni Luxury Suites?

      Όχι, το Trapela Limeni Luxury Suites δεν επιτρέπει κατοικίδια.

    • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Trapela Limeni Luxury Suites?

      Ναι, το Trapela Limeni Luxury Suites παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

    • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Trapela Limeni Luxury Suites?

      Το check-in στο Trapela Limeni Luxury Suites είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

    • Πού βρίσκεται το Trapela Limeni Luxury Suites?

      Το Trapela Limeni Luxury Suites βρίσκεται στην Eparchiaki Odos Kalamatas - Areopolis, 23062, Λιμένι, Ελλάδα.

    Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

    Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Λιμένι

    • Δημοφιλής επιλογή
      4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Itilo Traditional Hotel
      9,1Εξαιρετικό (1.151 αξιολογήσεις)
      Οίτυλο, 1.6 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
      Εμφάνιση τιμών
    • 3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Koukouri Suites
      8,4Πολύ καλό (240 αξιολογήσεις)
      Αρεόπολη, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από105 €
      Τιμές από 2 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Πέτρα και Φως
      8,8Εξαιρετικό (1.117 αξιολογήσεις)
      Οίτυλο, 2.1 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από270 €
      Τιμές από 5 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Ariá Estate Suites & Spa
      9,7Εξαιρετικό (759 αξιολογήσεις)
      Αρεόπολη, 1.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από102 €
      Τιμές από 4 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      BASSA MAINA Villas & Suites
      9,7Εξαιρετικό (216 αξιολογήσεις)
      Αρεόπολη, 1.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από222 €
      Τιμές από 7 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Areos Polis
      8,7Εξαιρετικό (1.018 αξιολογήσεις)
      Αρεόπολη, 0.0 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
      Εμφάνιση τιμών
    • 3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Panorama Rooms
      8,4Πολύ καλό (290 αξιολογήσεις)
      Πύργος Διρού, 1.5 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από82 €
      Τιμές από 2 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών
    • 4 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Οι πύργοι της Εδέμ
      8,5Εξαιρετικό (459 αξιολογήσεις)
      Πύργος Διρού, 2.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
      Εμφάνιση τιμών
    • Δημοφιλής επιλογή
      3 Αστέρια
      Ξενοδοχείο
      Belle Helene
      8,0Πολύ καλό (1.793 αξιολογήσεις)
      Βαθύ, 0.4 χλμ. από: Κέντρο πόλης
      από67 €
      Τιμές από 9 ιστότοπους
      Εμφάνιση τιμών

    Προορισμοί κοντά στο Trapela Limeni Luxury Suites