Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
Villa Margherita
Villa Margherita
Villa Margherita
Villa Margherita
Villa Margherita

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Spa
  • Parking
Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από134 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από130 €
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από77 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Μπαρ
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    από50 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    από77 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από78 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από401 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από435 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από128 €

Κριτικές

8,5
Εξαιρετικό
με βάση 1.524 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Νάπολη

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό44%
Πολύ καλό29%
Καλό8%
Ικανοποιητικό1%
Κακό18%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Spa
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Ντίσκο / Nightclub
  4. Λόμπι
  5. Express check-in/check-out
  6. Ανελκυστήρας
  7. Κομμωτήριο
  8. Χώρος στάθμευσης
  9. Αίθριο
  10. Δέχεται κατοικίδια
  11. Μπαρ
  12. Χρηματοκιβώτιο

Προσβασιμότητα

  1. Πρόσβαση για ΑμεΑ

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Πιστολάκι μαλλιών
  6. Θέρμανση
  7. Κλιματισμός
  8. Μίνι μπαρ
  9. Δορυφορική τηλεόραση
  10. Γραφείο
  11. Τηλέφωνο

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες
  2. Φιλικό προς ΛΟΑΤΚ+

Τοποθεσία

Via del Parco Margherita, 101, 80121, Νάπολη, Ιταλία

Απόσταση από το Villa Margherita

Castle Dell'ovo:1.6 χλμ.

Naples National Archaeological Museum:2.1 χλμ.

The Sansevero Chapel Museum:2.1 χλμ.

Νάπολη:3.2 χλμ.

Naples International Airport:6.7 χλμ.

Phlegraean Fields:8 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Via del Parco Margherita, 101, 80121, Νάπολη, Ιταλία

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Villa Margherita

  • Υπάρχει πισίνα στο Villa Margherita?

    Όχι, το Villa Margherita δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Villa Margherita?

    Ναι, το Villa Margherita έχει πολιτική για κατοικίδια που μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του δωματίου ή τη διαθεσιμότητα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το ξενοδοχείο για να ενημερωθείτε για την πολιτική κατοικιδίων του.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Villa Margherita?

    Ναι, το Villa Margherita παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Πού βρίσκεται το Villa Margherita?

    Το Villa Margherita βρίσκεται στην Via del Parco Margherita, 101, 80121, Νάπολη, Ιταλία.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Villa Margherita?

    Κοντά στο Villa Margherita βρίσκονται τα εξής αξιοθέατα: Napoli Sotterranea, Historic Centre of Naples, Naples Central Station, Αεροδρόμιο Νάπολης, Chiaia, Vomero, Costiera Amalfitana, Trenino Sorrento.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Νάπολη

  • Δημοφιλής επιλογή
    B&B HOTEL Napoli
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από77 €
  • La casa di Alje
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Hotel Colombo
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από41 €
  • Rettifilo 311
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Hotel Cristina
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από100 €
  • CX Naples Centrale
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από69 €
  • Garibaldi Suite
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    από65 €
  • Urban Chic Suite Toledo
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Palazzo Caracciolo Naples
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από264 €

Προορισμοί κοντά στο Villa Margherita