από109 €
Τιμές από 6 ιστότοπους
Camplus Guest Palermo
Camplus Guest Palermo
Camplus Guest Palermo
Camplus Guest Palermo
Camplus Guest Palermo

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
από109 €
Τιμές από 6 ιστότοπους

Παρόμοια καταλύματα

    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    από76 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    από71 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    • A/C
    από116 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    από65 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από89 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από260 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    από99 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    από65 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • Parking
    από144 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    από62 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Μπαρ
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
127 €
65 €
0 €

Tue, 29/09/26

X

Wed, 30/09/26

X

Thu, 01/10/26

127 €

Fri, 02/10/26

X

Sat, 03/10/26

X

Sun, 04/10/26

X

Mon, 05/10/26

X

Tue, 06/10/26

X

Wed, 07/10/26

X

Thu, 08/10/26

X

Fri, 09/10/26

X

Sat, 10/10/26

X

Sun, 11/10/26

X

Mon, 12/10/26

X

Tue, 13/10/26

X

Wed, 14/10/26

X

Thu, 15/10/26

X

Fri, 16/10/26

X

Sat, 17/10/26

X

Sun, 18/10/26

X

Mon, 19/10/26

X

Tue, 20/10/26

X

Wed, 21/10/26

X

Thu, 22/10/26

X

Fri, 23/10/26

X

Sat, 24/10/26

X

Sun, 25/10/26

X

Mon, 26/10/26

X

Tue, 27/10/26

X

Wed, 28/10/26

X

Thu, 29/10/26

109 €

Fri, 30/10/26

X

Sat, 31/10/26

X

Sun, 01/11/26

X

Mon, 02/11/26

X

Tue, 03/11/26

X

Wed, 04/11/26

X

Thu, 05/11/26

X

Fri, 06/11/26

X

Sat, 07/11/26

X

Sun, 08/11/26

X

Mon, 09/11/26

X

Tue, 10/11/26

X

Wed, 11/11/26

X

Thu, 12/11/26

X

Fri, 13/11/26

X

Sat, 14/11/26

X

Sun, 15/11/26

X

Mon, 16/11/26

X

Tue, 17/11/26

X

Wed, 18/11/26

X

Thu, 19/11/26

X

Fri, 20/11/26

X

Sat, 21/11/26

X

Sun, 22/11/26

X

Mon, 23/11/26

X

Tue, 24/11/26

X

Wed, 25/11/26

X

Thu, 26/11/26

X

Fri, 27/11/26

X

Sat, 28/11/26

X

Sun, 29/11/26

X

Κριτικές

8,8
Εξαιρετικό
με βάση 2.146 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους

Συγκεντρώνει βαθμολογία πάνω από τον μέσο όρο για τον προορισμό Παλέρμο

Κριτικές πελατών

Εξαιρετικό52%
Πολύ καλό34%
Καλό9%
Ικανοποιητικό4%
Κακό1%

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Parking
  • Κατοικίδια επιτρέπονται
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Γυμναστήριο

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Express check-in/check-out
  3. Ανελκυστήρας
  4. Γυμναστήριο
  5. Χώρος στάθμευσης
  6. Αίθριο
  7. Δέχεται κατοικίδια
  8. Συνεδριακός χώρος
  9. Δωμάτια μη καπνιστών
  10. Πρόσβαση στο Internet
  11. Εστιατόριο
  12. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Ανοιγόμενα παράθυρα
  3. Τηλεόραση
  4. Πιστολάκι μαλλιών
  5. Θέρμανση
  6. Κλιματισμός
  7. Μίνι μπαρ
  8. Γραφείο
  9. Τηλέφωνο
  10. WiFi (δωμάτιο)
  11. Ψυγείο
  12. Υποαλλεργικά σεντόνια

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου
  2. Γήπεδο γκολφ
  3. Υγιεινός τρόπος ζωής
  4. Διαδρομή πεζοπορίας

Προσβασιμότητα

  1. Διαδρομή προσβάσιμη για άτομα με αναπηρία
  2. Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ)

Για παιδιά

  1. Παιδικά γεύματα

Τοποθεσία

Via dei Benedettini, 5, 90134, Παλέρμο, Ιταλία

Απόσταση από το Camplus Guest Palermo

Palermo Palazzo Reale-Orleans:0.1 χλμ.

Palazzo dei Normanni:0.2 χλμ.

Palatine Chapel:0.2 χλμ.

Palermo Cathedral:0.5 χλμ.

Aereo Lockheed F104-S (Starfighter):0.8 χλμ.

:0.9 χλμ.

Quattro Canti:0.9 χλμ.

Church Of Santa Maria Dell’ammiraglio:0.9 χλμ.

Teatro Massimo Vittorio Emanuele:1.2 χλμ.

Catacombe dei Cappuccini:1.4 χλμ.

Stadio comunale Renzo Barbera:5 χλμ.

Palermo International Airport:23.7 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Via dei Benedettini, 5, 90134, Παλέρμο, Ιταλία

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Camplus Guest Palermo

  • Υπάρχει πισίνα στο Camplus Guest Palermo?

    Όχι, το Camplus Guest Palermo δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Camplus Guest Palermo?

    Ναι, το Camplus Guest Palermo έχει πολιτική για κατοικίδια που μπορεί να διαφέρει ανάλογα με τον τύπο του δωματίου ή τη διαθεσιμότητα. Παρακαλούμε επικοινωνήστε απευθείας με το ξενοδοχείο για να ενημερωθείτε για την πολιτική κατοικιδίων του.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Camplus Guest Palermo?

    Ναι, το Camplus Guest Palermo παρέχει Χώρος στάθμευσης, Προσβάσιμο parking (ΑμεΑ) χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Camplus Guest Palermo?

    Το check-in στο Camplus Guest Palermo είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Camplus Guest Palermo?

    Το Camplus Guest Palermo βρίσκεται στην Via dei Benedettini, 5, 90134, Παλέρμο, Ιταλία.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Παλέρμο

  • Real Fonderia b&b
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • 38 Aira Hotels
    από103 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • Hotel Villa D'Amato
    από57 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
  • President Hotel Palermo
    από116 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
  • Hotel Mediterraneo
    από89 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • Hotel Bel 3
    από90 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
  • La Serenissima Hotel
    από89 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • La Terrazza sul Centro
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Operà
    από63 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους

Προορισμοί κοντά στο Camplus Guest Palermo