Τιμές από 6 ιστότοπους
από41 €
Grand Ant Hotel
Grand Ant Hotel
Grand Ant Hotel
Grand Ant Hotel
Grand Ant Hotel

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Parking
  • A/C
Τιμές από 6 ιστότοπους
από41 €

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από97 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • A/C
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    από52 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από510 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από135 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από45 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από55 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από44 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Parking
    • A/C
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από42 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    από52 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Spa
    • A/C
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από60 €
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • A/C
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    από45 €

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
55 €
30 €
0 €

Δε, 26/10/26

54 €

Τρ, 27/10/26

45 €

Τε, 28/10/26

46 €

Πέ, 29/10/26

44 €

Πα, 30/10/26

X

Σά, 31/10/26

X

Κυ, 01/11/26

45 €

Δε, 02/11/26

X

Τρ, 03/11/26

45 €

Τε, 04/11/26

X

Πέ, 05/11/26

52 €

Πα, 06/11/26

X

Σά, 07/11/26

X

Κυ, 08/11/26

55 €

Δε, 09/11/26

X

Τρ, 10/11/26

X

Τε, 11/11/26

X

Πέ, 12/11/26

51 €

Πα, 13/11/26

X

Σά, 14/11/26

45 €

Κυ, 15/11/26

45 €

Δε, 16/11/26

X

Τρ, 17/11/26

X

Τε, 18/11/26

X

Πέ, 19/11/26

X

Πα, 20/11/26

X

Σά, 21/11/26

41 €

Κυ, 22/11/26

39 €

Δε, 23/11/26

X

Τρ, 24/11/26

X

Τε, 25/11/26

X

Πέ, 26/11/26

X

Πα, 27/11/26

X

Σά, 28/11/26

41 €

Κυ, 29/11/26

X

Δε, 30/11/26

X

Τρ, 01/12/26

X

Τε, 02/12/26

X

Πέ, 03/12/26

X

Πα, 04/12/26

39 €

Σά, 05/12/26

X

Κυ, 06/12/26

X

Δε, 07/12/26

X

Τρ, 08/12/26

X

Τε, 09/12/26

X

Πέ, 10/12/26

47 €

Πα, 11/12/26

X

Σά, 12/12/26

X

Κυ, 13/12/26

X

Δε, 14/12/26

X

Τρ, 15/12/26

X

Τε, 16/12/26

X

Πέ, 17/12/26

X

Πα, 18/12/26

X

Σά, 19/12/26

X

Κυ, 20/12/26

X

Δε, 21/12/26

X

Τρ, 22/12/26

X

Τε, 23/12/26

46 €

Πέ, 24/12/26

X

Πα, 25/12/26

X

Σά, 26/12/26

X

Κριτικές

7,3
με βάση 1.416 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    7,7
    Καλό
  • Τοποθεσία
    7,8
    Καλό
  • Υπηρεσία
    7,3
    Ικανοποιητικό
  • Άνεση
    7,3
    Ικανοποιητικό
  • Παροχές
    7,3
    Ικανοποιητικό
  • Αξίζει το κόστος
    7,6
    Καλό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Βιντεοπαιχνίδια
  4. Ντίσκο / Nightclub
  5. Λόμπι
  6. Express check-in/check-out
  7. Ανελκυστήρας
  8. Χώρος στάθμευσης
  9. Χρηματοκιβώτιο
  10. Συνεδριακός χώρος
  11. Δωμάτια μη καπνιστών
  12. Πρόσβαση στο Internet

Παροχές δωματίου

  1. Τζάκι
  2. Λουτρό με ντουζιέρα
  3. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  4. Ανοιγόμενα παράθυρα
  5. Τηλεόραση
  6. Θέρμανση
  7. Κλιματισμός
  8. Δορυφορική τηλεόραση
  9. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  10. Καλωδιακή/Δορυφορική τηλεόραση
  11. Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
  12. Ντουλάπα

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Για οικογένειες
  2. Φιλικό προς ΛΟΑΤΚ+

Φαγητά και ποτά

  1. Σερβίρει Halal (حلال)

Τοποθεσία

Aksaray, Küçük Langa Cd. No:9, 34096, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία

Απόσταση από το Grand Ant Hotel

Grand Bazaar:1.3 χλμ.

Κωνσταντινούπολη:1.6 χλμ.

Μπλε Τζαμί:2 χλμ.

Basilica Cistern (Exit):2.1 χλμ.

Αγία Σοφία:2.3 χλμ.

Theodosian Walls:2.3 χλμ.

Τοπ Καπί:2.7 χλμ.

Πύργος Γαλατά:2.7 χλμ.

Maiden's Tower:4.5 χλμ.

Ülker Stadium:7.4 χλμ.

Sabiha Gökçen International Airport:32.7 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Aksaray, Küçük Langa Cd. No:9, 34096, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Grand Ant Hotel

  • Υπάρχει πισίνα στο Grand Ant Hotel?

    Όχι, το Grand Ant Hotel δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Grand Ant Hotel?

    Όχι, το Grand Ant Hotel δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Grand Ant Hotel?

    Ναι, το Grand Ant Hotel παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Πού βρίσκεται το Grand Ant Hotel?

    Το Grand Ant Hotel βρίσκεται στην Aksaray, Küçük Langa Cd. No:9, 34096, Κωνσταντινούπολη, Τουρκία.

  • Ποια δημοφιλή αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο Grand Ant Hotel?

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Κωνσταντινούπολη

  • Δημοφιλής επιλογή
    Burgu Arjaan by Rotana
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    από80 €
  • Antea Palace Hotel & Spa
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από58 €
  • Zirkon Suit Otel
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
  • Rixos Tersane Istanbul
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από329 €
  • Monaco Hotel
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    από67 €
  • Ciragan Hotel Bosphorus
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    από115 €
  • Park Inn By Radisson Istanbul Ataturk Airport
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    από52 €
  • Ramada Encore by Wyndham Istanbul Bayrampasa
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από55 €
  • Crowne Plaza Florya Istanbul, an IHG Hotel
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    από121 €

Προορισμοί κοντά στο Grand Ant Hotel