από49 €
Τιμές από 9 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών
Paros Inn
Paros Inn
Paros Inn
Paros Inn
Paros Inn

Σχετικά με Paros Inn

Το Paros Inn βρίσκεται στην παραλία του Λογαρά, σε απόσταση 200μ. από το χωριό Πίσω Λιβάδι. Προσφέρει ηλιόλουστη βεράντα με θέα στη θάλασσα και κλιματιζόμενα δωμάτια με δωρεάν Wi-Fi. Τα δωμάτια του Paros διαθέτουν μπαλκόνι, τα περισσότερα εκ των οποίων έχουν πανοραμική θέα στο Αιγαίο Πέλαγος. Είναι επιπλωμένα σε παραδοσιακό νησιώτικο στυλ και περιλαμβάνουν ιδιωτικό μπάνιο με στεγνωτήρα μαλλιών, θυρίδα ασφαλείας, τηλεόραση και μίνι ψυγείο. Στη βεράντα του Inn σερβίρεται ευρωπαϊκό πρωινό με γλυκίσματα και χυμούς φρούτων. Στο σνακ μπαρ του ξενοδοχείου μπορείτε να απολαύσετε δροσιστικά ροφήματα ή ένα ελαφρύ γεύμα. Το Paros Inn απέχει 50μ. από τη στάση της δημόσιας συγκοινωνίας. Παρέχεται υπηρεσία ενοικίασης αυτοκινήτων, ενώ σε κοντινή απόσταση υπάρχει δωρεάν δημόσιος χώρος στάθμευσης. Η παραλία της Πούντας είναι 300μ. μακριά.

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

από49 €
Τιμές από 9 ιστότοπους
Εμφάνιση τιμών

Παρόμοια καταλύματα

  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από135 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από46 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από171 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από64 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από53 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από82 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από65 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    Εμφάνιση τιμών
  • από277 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • από145 €
    Τιμές από 3 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών

Κριτικές

8,4
Πολύ καλό
με βάση 634 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    9,1
    Εξαιρετικό
  • Τοποθεσία
    8,8
    Εξαιρετικό
  • Υπηρεσία
    8,7
    Εξαιρετικό
  • Άνεση
    8,2
    Πολύ καλό
  • Αξίζει το κόστος
    8,3
    Πολύ καλό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • A/C

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Λόμπι
  2. Express check-in/check-out
  3. Αίθριο
  4. Δωμάτια μη καπνιστών
  5. Παραλία
  6. Υπηρεσία καθαρισμού και στεγνώματος ρούχων
  7. WiFi
  8. Room Service
  9. Φαξ/μόντεμ
  10. Γιατρός στο χώρο
  11. Ενοικίαση αυτοκινήτου
  12. Δωρεάν WiFi σε κοινόχρηστους χώρους

Παροχές δωματίου

  1. Λουτρό με ντουζιέρα
  2. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  3. Ανοιγόμενα παράθυρα
  4. Τηλεόραση
  5. Πιστολάκι μαλλιών
  6. Θέρμανση
  7. Βραστήρας νερού
  8. Κλιματισμός
  9. Δορυφορική τηλεόραση
  10. Τηλέφωνο
  11. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο

Τοποθεσία

Logaras Παραλία Λογαράς Logaras, 84400, Λογαράς, Ελλάδα

Απόσταση από το Paros Inn

Λογαράς:0 χλμ.

Λαογραφικό Μουσείο Λευκών:4.9 χλμ.

Αρχαιολογικό Μουσείο Πάρου:10.7 χλμ.

Αρχαιολογική Συλλογή Υρίων:12.3 χλμ.

Πορτάρα:13.6 χλμ.

Αρχαιολογικό Μουσείο Νάξου:13.6 χλμ.

Κάστρο Αντιπάρου:15.6 χλμ.

Demeter Temple:15.7 χλμ.

Πύργος Μπαζαίου:17.4 χλμ.

Κούρος Στο Φλεριό:18.4 χλμ.

Διεθνής Αερολιμένας Αθηνών «Ελευθέριος Βενιζέλος»:153.3 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Logaras Παραλία Λογαράς Logaras, 84400, Λογαράς, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Paros Inn

  • Υπάρχει πισίνα στο Paros Inn?

    Όχι, το Paros Inn δεν προσφέρει πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Paros Inn?

    Όχι, το Paros Inn δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Paros Inn?

    Όχι, το Paros Inn δεν παρέχει χώρο στάθμευσης.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Paros Inn?

    Το check-in στο Paros Inn είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Paros Inn?

    Το Paros Inn βρίσκεται στην Logaras Παραλία Λογαράς Logaras, 84400, Λογαράς, Ελλάδα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Λογαράς

  • Δημοφιλής επιλογή
    4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Pnoi Hotel
    9,0Εξαιρετικό (664 αξιολογήσεις)
    Μάρπησσα, 1.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από82 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Summer Senses Luxury Resort
    9,3Εξαιρετικό (1.226 αξιολογήσεις)
    Δρυός, 3.7 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από277 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Londos
    8,9Εξαιρετικό (661 αξιολογήσεις)
    Πίσω Λιβάδι, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από67 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Αλώνι
    9,0Εξαιρετικό (718 αξιολογήσεις)
    Πίσω Λιβάδι, 0.2 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από101 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Cavo Piso Livadi
    8,4Πολύ καλό (620 αξιολογήσεις)
    Πίσω Λιβάδι, 0.1 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από145 €
    Τιμές από 3 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • Δημοφιλής επιλογή
    5 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Poseidon of Paros Hotel & Spa
    9,2Εξαιρετικό (1.209 αξιολογήσεις)
    Χρυσή Ακτή, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από174 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 3 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Πανόραμα
    9,5Εξαιρετικό (219 αξιολογήσεις)
    Πίσω Λιβάδι, 0.6 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από60 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 4 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    PAREA Blue Zone - Adults Only
    9,2Εξαιρετικό (393 αξιολογήσεις)
    Μάρπησσα, 0.3 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από160 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών
  • 2 Αστέρια
    Ξενοδοχείο
    Hotel Anezina
    9,0Εξαιρετικό (481 αξιολογήσεις)
    Δρυός, 0.0 χλμ. από: Κέντρο πόλης
    από58 €
    Τιμές από 2 ιστότοπους
    Εμφάνιση τιμών

Προορισμοί κοντά στο Paros Inn