από51 €
Τιμές από 3 ιστότοπους
Pantheon Hotel
Pantheon Hotel
Pantheon Hotel
Pantheon Hotel
Pantheon Hotel

Σχετικά με Pantheon Hotel

Μέσα σε φοινικόκηπο με πισίνα, το Pantheon προσφέρει κλιματιζόμενα δωμάτια και εστιατόριο στις εγκαταστάσεις του. Δωρεάν υπηρεσία μεταφοράς με λεωφορείο από/προς το Ρέθυμνο, που απέχει 3χλμ., παρέχεται 6 φορές την ημέρα. Όλα τα δωμάτια στο Pantheon Hotel διαθέτουν ιδιωτικό μπαλκόνι, δορυφορική τηλεόραση και ψυγείο. Τα δωμάτια έχουν κλασική ή μοντέρνα διακόσμηση και ιδιωτικό μπάνιο. Το εστιατόριο σερβίρει γεύματα σε μπουφέ για πρωινό, μεσημεριανό και βραδινό γεύμα. Οι επισκέπτες μπορούν να απολαύσουν ελληνικά πιάτα και σαλάτες από όλο τον κόσμο στην κλειστή τραπεζαρία ή στη βεράντα δίπλα στην πισίνα. Υπάρχει σνακ μπαρ για πρόχειρα γεύματα. Το lounge με τη δορυφορική τηλεόραση προσφέρει ένα ήρεμο περιβάλλον για την ενημέρωσή σας. Τα παιδιά μπορούν να διασκεδάσουν στο παιδικό τμήμα της πισίνας ή να παίξουν ηλεκτρονικά παιχνίδια και πινγκ πονγκ. Το προσωπικό της 24ωρης ρεσεψιόν στο Pantheon προσφέρει 24ωρη ιατρική υπηρεσία. Επιπλέον, μπορεί να οργανώσει μαθήματα καταδύσεων στην αμμώδη παραλία Κούμπες, που απέχει 2χλμ. από το ξενοδοχείο

Σύγκριση με παρόμοια καταλύματα

Επιλεγμένο κατάλυμα

  • Δωρεάν Wi-Fi
  • Πισίνα
  • Parking
από51 €
Τιμές από 3 ιστότοπους

Παρόμοια καταλύματα

    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από67 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • A/C
    από50 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από67 €
    Τιμές από 7 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    από54 €
    Τιμές από 11 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • A/C
    από64 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
    • Parking
    • A/C
    • Εστιατόριο
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Parking
    από102 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από86 €
    Τιμές από 4 ιστότοπους
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από61 €
    Τιμές από 11 ιστότοπους
    • A/C
    από85 €
    Τιμές από 5 ιστότοπους
    • Πισίνα
    • Parking
    • Κατοικίδια επιτρέπονται
    Επιλέξτε ημερομηνίες, για να δείτε τις ακριβείς τιμές
    • Δωρεάν Wi-Fi
    • Πισίνα
    • Spa
    από101 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους

Τάση τιμής

Βάσει των χαμηλότερων τιμών στο trivago τις τελευταίες 30 ημέρες
66 €
35 €
0 €

Rab, 30/09/26

66 €

Kha, 01/10/26

54 €

Jum, 02/10/26

51 €

Sab, 03/10/26

51 €

Aha, 04/10/26

X

Isn, 05/10/26

X

Sel, 06/10/26

X

Rab, 07/10/26

X

Kha, 08/10/26

56 €

Jum, 09/10/26

51 €

Sab, 10/10/26

52 €

Aha, 11/10/26

X

Isn, 12/10/26

X

Sel, 13/10/26

X

Rab, 14/10/26

X

Kha, 15/10/26

54 €

Jum, 16/10/26

54 €

Sab, 17/10/26

54 €

Aha, 18/10/26

X

Isn, 19/10/26

X

Sel, 20/10/26

X

Rab, 21/10/26

X

Kha, 22/10/26

X

Jum, 23/10/26

57 €

Sab, 24/10/26

55 €

Aha, 25/10/26

X

Isn, 26/10/26

X

Sel, 27/10/26

X

Rab, 28/10/26

X

Kha, 29/10/26

51 €

Jum, 30/10/26

54 €

Sab, 31/10/26

X

Aha, 01/11/26

X

Isn, 02/11/26

X

Sel, 03/11/26

X

Rab, 04/11/26

X

Kha, 05/11/26

X

Jum, 06/11/26

X

Sab, 07/11/26

X

Aha, 08/11/26

X

Isn, 09/11/26

X

Sel, 10/11/26

X

Rab, 11/11/26

X

Kha, 12/11/26

X

Jum, 13/11/26

X

Sab, 14/11/26

X

Aha, 15/11/26

X

Isn, 16/11/26

X

Sel, 17/11/26

X

Rab, 18/11/26

X

Kha, 19/11/26

X

Jum, 20/11/26

X

Sab, 21/11/26

X

Aha, 22/11/26

X

Isn, 23/11/26

X

Sel, 24/11/26

X

Rab, 25/11/26

X

Kha, 26/11/26

X

Jum, 27/11/26

X

Sab, 28/11/26

X

Aha, 29/11/26

X

Isn, 30/11/26

X

Κριτικές

7,5
Καλό
με βάση 914 αξιολογήσεις από κορυφαίους 
ιστότοπους
  • Καθαριότητα
    8,0
    Πολύ καλό
  • Τοποθεσία
    6,7
    Μέτριο
  • Υπηρεσία
    7,1
    Ικανοποιητικό
  • Άνεση
    8,1
    Πολύ καλό
  • Παροχές
    7,8
    Καλό
  • Αξίζει το κόστος
    7,7
    Καλό

Κορυφαίες παροχές

  • WiFi στην υποδοχή
  • WiFi στα δωμάτια
  • Πισίνα
  • Parking
  • A/C
  • Εστιατόριο
  • Μπαρ

Όλες οι παροχές

Παροχές καταλύματος

  1. Επαγγελματικό κέντρο
  2. Καφετέρια
  3. Βιντεοπαιχνίδια
  4. Λόμπι
  5. Express check-in/check-out
  6. Χώρος στάθμευσης
  7. Αίθριο
  8. Μπαρ
  9. Δωμάτια μη καπνιστών
  10. Πρόσβαση στο Internet
  11. Εστιατόριο
  12. Σνακ μπαρ

Ευεξία

  1. Massage

Παροχές δωματίου

  1. Σίδερο/ Σιδερώστρα
  2. Ανοιγόμενα παράθυρα
  3. Τηλεόραση
  4. Κλιματισμός
  5. Δορυφορική τηλεόραση
  6. Χρηματοκιβώτιο στο δωμάτιο
  7. WiFi (δωμάτιο)
  8. Δωρεάν ασύρματο ίντερνετ στα δωμάτια
  9. Εξωτερ. ψησταριά
  10. Πυροσβεστήρας
  11. Κήπος ή αυλή

Αθλητικές εγκαταστάσεις

  1. Ενοικίαση ποδηλάτου
  2. Ιππασία
  3. Διαδρομή πεζοπορίας
  4. Καταδύσεις

Χαρακτηριστικά ξενοδοχείου

  1. Φιλικό προς ΛΟΑΤΚ+

Τοποθεσία

Violi Haraki, 74100, Ρέθυμνο, Ελλάδα

Απόσταση από το Pantheon Hotel

:3.2 χλμ.

Φρούριο Φορτέτζα:3.2 χλμ.

Αρχαιολογικό Μουσείο Ρεθύμνου:3.3 χλμ.

Μουσείο Σύγχρονης Τέχνης:3.4 χλμ.

Φρούριο Μονοπάρι:7.6 χλμ.

Αρχαία Λάππα:12.4 χλμ.

Λίμνη Κουρνά:15.3 χλμ.

Άγιος Νικόλαος:16.1 χλμ.

Κεφαλοβρυση:17.8 χλμ.

Μονή Αρκαδίου:17.9 χλμ.

Κρατικός Αερολιμένας Χανίων «Ιωάννης Δασκαλογιάννης»:32.7 χλμ.

Explore nearby attractions

Πληροφορίες καταλύματος

Violi Haraki, 74100, Ρέθυμνο, Ελλάδα

Συχνές Ερωτήσεις σχετικά με το Pantheon Hotel

  • Υπάρχει πισίνα στο Pantheon Hotel?

    Ναι, το Pantheon Hotel προσφέρει 1 πισίνα.

  • Επιτρέπονται τα κατοικίδια στο Pantheon Hotel?

    Όχι, το Pantheon Hotel δεν επιτρέπει κατοικίδια.

  • Υπάρχει διαθέσιμος χώρος στάθμευσης στο Pantheon Hotel?

    Ναι, το Pantheon Hotel παρέχει Χώρος στάθμευσης χώρους για τους επισκέπτες.

  • Ποια είναι η ώρα άφιξης και αναχώρησης στο Pantheon Hotel?

    Το check-in στο Pantheon Hotel είναι διαθέσιμο από: . Το check-out πραγματοποιείται έως: .

  • Πού βρίσκεται το Pantheon Hotel?

    Το Pantheon Hotel βρίσκεται στην Violi Haraki, 74100, Ρέθυμνο, Ελλάδα.

Οι τιμές και η διαθεσιμότητα που λαμβάνουμε από τους ιστότοπους κρατήσεων αλλάζουν συνεχώς. Αυτό σημαίνει ότι κάποιες φορές μπορεί να μη βρείτε την ίδια ακριβώς προσφορά που είδατε στην trivago όταν μεταβείτε στον ιστότοπο κρατήσεων.

Από τα κορυφαίας κατάταξης Hotels στον προορισμό Ρέθυμνο

  • Achillion Palace
    από64 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
  • Atrium Ambiance Hotel
    από83 €
    Τιμές από 6 ιστότοπους
  • Ideon
    από74 €
    Τιμές από 10 ιστότοπους
  • Batis Aero Beachfront Wellbeing Hotel
    από98 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
  • Palazzino di Corina
    από74 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
  • White Olive Elite Rethymno
    από109 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
  • Creta Royal - Adults Only
    από187 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους
  • Nautilux Rethymno by Mage Hotels
    από130 €
    Τιμές από 9 ιστότοπους
  • Φορτέτζα
    από79 €
    Τιμές από 8 ιστότοπους

Προορισμοί κοντά στο Pantheon Hotel